~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 27 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23521

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 23-05-2010, 23:55:57
Edhe neve te tjeret jemi  :P

ku je ti mi qe na fik dhe celin

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 23-05-2010, 23:59:06

Nuk kam qene ketej Shej, pse me ke ftuar per kafe gje???  :D

 • Postime: 12234

#652 ne: 23-05-2010, 23:59:50
as une.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 24-05-2010, 00:01:08
po mi e cava celin dje ... kishim miq prej Prz  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 24-05-2010, 00:02:42
Moooooooossssssssss sssss.......Leftera qi????

 • Postime: 12234

#655 ne: 24-05-2010, 00:03:49
eee pash une Missi-n ne club kecente mbreme... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 24-05-2010, 00:07:23
Me pe e sme fole??????


Pse keshtu burre i keq?  :D

 • Postime: 12234

#657 ne: 24-05-2010, 00:08:00
ishit shume 8 veta... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 24-05-2010, 00:12:18
Po ska gje se une ty do te kisha folur gjithsesi..... :D

 • Postime: 12234

#659 ne: 24-05-2010, 00:13:46
hahaha....Se kam qejf konkurrencen... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 24-05-2010, 00:21:00
Te kemi dhe konkurent te forte ty, pse?  :P :P

 • Postime: 12234

#661 ne: 24-05-2010, 00:24:34
Skam konkurrence une  :D..po m erdhi gjynaf per qunin :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 24-05-2010, 00:30:27
Pse te erdhi gjynah mo, ishte si shpirt  :D

 • Postime: 12234

#663 ne: 25-05-2010, 01:38:29
Une une dhe vetem une...

P.S.Misssssssssss edhe pse ishe me ata me shikoje ne sy p ste mbajti te me pershendesesh,vetem kerceje si e cmendur...LOL

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 26-05-2010, 00:03:56
une jam ketu por si duket me mir eshte te fle, ne ket qast fle e gith bota mirpo me dikuket qe une nuk jam pjes e kesaj bote se di qfar dhe pse jam i till

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 26-05-2010, 00:53:46
unaaaaaaaaaa

 • Postime: 449

#666 ne: 26-05-2010, 01:05:35
edhe unnnnnnnn

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 26-05-2010, 02:31:35
Flen ?? Ma thot dikush definimin e ksaj fjale ?  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 26-05-2010, 23:55:06
une per momentin  :D

#669 ne: 27-05-2010, 22:56:25

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 27-05-2010, 23:16:00
NRG BAND Duame (Top fest 7 ) LIVE
 :D

e bukur kjo kenga tani e degjova per here te pare

ckemi sky

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 27-05-2010, 23:20:31
A ka a s'ka  gjume sot ..? :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 27-05-2010, 23:33:26
ka ka ... une po fle pershembull  :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 27-05-2010, 23:56:42
flej kanqu  :D,, huazoma pak gjume bre  :P

#674 ne: 29-05-2010, 16:24:33
e bukur kjo kenga tani e degjova per here te pare
ckemi sky

Hey shej :perqafim
me vonese e pashe kete po mire dhe kshu.. :D

si je ti? :)

Temat e fundit