~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 26109

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 31-05-2010, 00:47:35
Une...po ruaj forumin se mos na e grabisin LOL  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#676 ne: 31-05-2010, 23:56:55
Ne......... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 31-05-2010, 23:57:36
as une :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#678 ne: 31-05-2010, 23:59:53
se bashku  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 01-06-2010, 00:50:38
 :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 01-06-2010, 00:57:21
Une ika  :D

Narten,,  :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 01-06-2010, 01:07:20
ike? Gjumash  :P


Naten Oqean  :perqafim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 01-06-2010, 01:09:03
Nanten Miss  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 04-06-2010, 14:32:36
Ne kete ore te dites....une  syrin pushke e kam :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 05-06-2010, 00:51:33
Une  :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 05-06-2010, 00:53:03
Une  :D

Do e gdhijme bashke sonte ti bejme roje forumit LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 05-06-2010, 01:28:47
Na paguan njeri o Berni, se po vdesim dhe per gjume jo per gje :P LOL

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#687 ne: 05-06-2010, 01:32:47
Ti muajin tjeter e merr rrogen se ke ba greve ca dite nuk ke leke per muajin qe kaloi LOL Sa per gjume shko fli apo sdo tme lesh vetem mua  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 05-06-2010, 01:42:57
Po te prish mendjen qe te futemi ne greve perseri sepse spo na paguajne hic per shkaterrimin e forumit  :D  :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 06-06-2010, 23:45:38
mesa shoh vetem une sonte  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 07-06-2010, 00:01:03
Ja erdha edhe une  :P 

Prit içik sa te zhvishem  :D (pupu vdiqa nga takat)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#691 ne: 10-06-2010, 00:21:56
hepra zhvishu se eshte vape :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 11-06-2010, 00:19:42
me.

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 11-06-2010, 00:42:53
ketu jemi dhe ne  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#694 ne: 11-06-2010, 23:49:48
si gjithmone un

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 14-06-2010, 00:28:50
dhe une si cdo her perseri pa gjume

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 14-06-2010, 02:29:22
Mire une qe jam x rruge qe ne mengjes heret,po ju c'keni?! hmmmmm:

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 19-06-2010, 00:04:14
une perseri jam ketu

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 19-06-2010, 00:13:25
un jam zgjuar e po shikoj njerez thumbur se ka humbur mduket miss dreamm justa dolce honest dhe anessa e po pres na1 syariq nga aida ishalla tgjej...:D

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 19-06-2010, 00:38:03
sa sh te paskan humbur...ke te gjeje me pare aida:p

Temat e fundit