~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 26097

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 05-07-2010, 22:16:45
jemi ca si shume sonte ......... :D

#726 ne: 05-07-2010, 22:17:15
pse mi nate eshte tani? :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 05-07-2010, 22:18:56
pse mi nate eshte tani? :P

knej nga jam une nate eshte............ap o jane robt e zinj knej ?????

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#728 ne: 05-07-2010, 22:19:25
un jam ca ore para

#729 ne: 05-07-2010, 22:21:13
knej nga jam une nate eshte............ap o jane robt e zinj knej ?????

uaaa... cben ne afrike ti miii??? LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 05-07-2010, 22:22:37
uaaa... cben ne afrike ti miii??? LOL

kam ardh me ble vuvuzela origjinale mi........  LOL LOL, kam gjet dhe per ty sa te dush  :D

#731 ne: 05-07-2010, 22:23:09
hahahahahahahahhaaa aa...... po se desha te zeze miiiii....... LOL LOL LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 05-07-2010, 22:25:23
hahahahahahahahhaaaaa...... po se desha te zeze miiiii....... LOL LOL LOL

po kush te tha te zeze miiiiiiii.......... ..zgjidhe vete ngjyren  LOL LOL

#733 ne: 05-07-2010, 22:32:10
e du tkuqe si edi rama... LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 05-07-2010, 22:33:39
e du tkuqe si edi rama... LOL


aaaaaaaaaaaa e dashke si edi .........ok zogu u tha u be.ke ndonje prefrence tjeter,se masen e mora vesh :P ups pardon,ngjyren do thoja  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 05-07-2010, 22:38:31
Ta tha dhe ngjyren Honest por se ke mendjen ketu ti  :D kushe di ta ka zene rrugen ndonje Drumba andej LOL

#736 ne: 05-07-2010, 22:42:21
honest vete pyete per ngjyren... kisha pershtypjen se si permase te gjitha njelloj ishin... mos ma dridh muhabetin tani! :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 05-07-2010, 22:44:54
honest vete pyete per ngjyren... kisha pershtypjen se si permase te gjitha njelloj ishin... mos ma dridh muhabetin tani! :P

po si qekan masat njesoj mi.......ka te medha,te mesme dhe te vogla....ti ku hyn tani  LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 05-07-2010, 22:45:29
Ta tha dhe ngjyren Honest por se ke mendjen ketu ti  :D kushe di ta ka zene rrugen ndonje Drumba andej LOL

vallaj qenka rehat mes drumbave ....... :D :D :P

#739 ne: 05-07-2010, 22:46:24
hahahahah... une du vuvuzele nga ato qe kur i fry te meduza, del saliu ne dritare per tgjujt me domate! :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#740 ne: 05-07-2010, 22:57:05
te camet shiten vuvuzela 1000 lek njera prandaj suluni se po mbarojne

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 05-07-2010, 22:58:41
te camet shiten vuvuzela 1000 lek njera prandaj suluni se po mbarojne

pse mo ....vuvuzela camsh dum ne  LOL LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#742 ne: 05-07-2010, 23:02:47
mir me thuaj ati camit ti vi ti shesi te myslym shyri :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#743 ne: 03-09-2010, 01:51:46
 hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 03-09-2010, 07:42:13
ske fjet dje e :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#745 ne: 04-09-2010, 00:05:41
ske fjet dje e :P
hiq per zotin....shum keq  :(

#746 ne: 04-09-2010, 01:02:21
Une nuk flej... Do e gdhi sonte, me kismet! :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#747 ne: 04-09-2010, 01:04:17
 :perqafim :perqafim :perqafim

#748 ne: 04-09-2010, 01:05:17
O mami qafa...  :-[ :P

 perq

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 04-09-2010, 01:06:41
Guxo ankohu Spring se te grij! LOL

Temat e fundit