~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 26112

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#750 ne: 04-09-2010, 01:07:39

#751 ne: 04-09-2010, 01:08:24
O misss.... a te te perqafoj njehere me shume shume ikona? LOL
Se ma ka leju maxi te postoj me shume se 5... :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 04-09-2010, 01:14:22
O mami qafa...  :-[ :P

 perq

Te kafshoi tomi te qafa pse ja bane o mami hahahah

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#753 ne: 04-09-2010, 01:15:52
ngaqe e perqafova un shuum fort  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 04-09-2010, 01:17:17
Hahahahahahahah bravo Max-I! :D

M'perqafo ashtu sic di vetem ti e ai.... LOL

Berni pse sje n'gjum ti? :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 04-09-2010, 01:19:48
Ska kush tme bej nani nani LOL LOL Do vish ti te me tunesh ne djepe  :D

#756 ne: 04-09-2010, 01:22:40
Te kafshoi tomi te qafa pse ja bane o mami hahahah

Rri se per tomin po mendoja dhe tani... LOL LOL LOL

Keto perqafime jane ekskluzivisht nga une per Missin qe e kam shoqe te vecante. :D
(Nga une jo nga maxi mi... :-[)

Hahahahaahhaahahaha ....

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 04-09-2010, 01:25:51
Rri se per tomin po mendoja dhe tani... LOL LOL LOL


Po e deshe ta jap me qera LOL LOL

#758 ne: 04-09-2010, 01:26:50
Pse, kujto ti se jemi keq per Rroma per Toma ne ktu mTiron??? hmmmmm:

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 04-09-2010, 01:28:03
Keq nuk jeni po ato jane rrugac i ka lane Rama rrugeve te Tiranes, kurse Tomi im eshte qen per shpi LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 04-09-2010, 01:28:24
Ahahahahahahahah do ma prezantoni dhe mua kete Tomin e famshem! LOL

Yyyyyyyyyy Spring 1-sh je, te gjitha per muve? :-[ :-*

Po mua pse sme dalin? :S

#761 ne: 04-09-2010, 01:30:22
Keq nuk jeni po ato jane rrugac i ka lane Rama rrugeve te Tiranes, kurse Tomi im eshte qen per shpi

Pse do e maresh per nuse Tomin ti? hmmmmm:


Te thashe miss, se me quajte dhe mistrece... :-[ LOL

Ty nuk te dalin se vetem une jam special*... me tha Maxi, te mos ja them kujt sekretin se me con ne BANgkok pastaj... LOL

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 04-09-2010, 01:33:09
Pse do e maresh per nuse Tomin ti? hmmmmm:


E kam nje nuk dua tjeter  :D Spring lexoje i cik kete LOL

Qentë e Ramës kërcënojnë njerëzit në rrugë


#763 ne: 04-09-2010, 01:37:00
A ti ke ik mer cun... :-[ m'vje keq se je dhe moshe e njome... imagjino c'do besh pas nja 30 vitesh kur t'kesh vaktin me ik me gjith men... LOL

Sa per info, ata jane qen te ngjizur gjate tranzicionit... Ishte pikerisht Berisha ai qe lejoj mbareshtimin pa kriter te qeneve. Ok Mister Boombastic? ;)
S'ka pune tjeter Edi, po te beje pastrimin e plehrave qe le pas Berisha... per te mos thene ndonje fjale tjeter qe s'i ka hije seres sime... :-[

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 04-09-2010, 01:38:01
Nka ky Ahahahahahahahahaha hah mistrece e poshter! Bobo sa iVip qeTomi, qenka dhe per shpi  hmmmmm:
Te ndihmon ne punet e shtepise Berni? LOL


Ps. Max ma thuaj dhe mua menyren se te hedh ne gjyq! LOL

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 04-09-2010, 01:40:46
E cna fute ne muhabet qensh ti ne LOL

#766 ne: 04-09-2010, 01:44:08
E cna fute ne muhabet qensh ti ne LOL

Ne muhabet qensh u fute vete zotrote... Kshu eshte kur s'di ta kontrollosh qenin qe ke ne koke... :-[ :D

Ps. Max ma thuaj dhe mua menyren se te hedh ne gjyq! LOL

Iiiiiii... sa xheloze... :P
Pse e ke kaq t'veshtire ta pranosh qe une jam rob i vecante ktu?...
hahahahahahaha...

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#767 ne: 04-09-2010, 01:44:45
Po ti ca ben ne kete ore zgjuar se ? :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 04-09-2010, 01:46:39
Nka ky Ahahahahahahahahaha hah mistrece e poshter! Bobo sa iVip qeTomi, qenka dhe per shpi  hmmmmm:
Te ndihmon ne punet e shtepise Berni? LOL


Po si jo lan, shplan, fshin, hekuros.... LOL LOL

P.s Missss

                   

Spring mos te ngelet hatri ty  :P

#769 ne: 04-09-2010, 01:47:05
Po ti ca ben ne kete ore zgjuar se ? :D

Nuk na shef qe jemi tre?  :P
Missi, une dhe Anessa... sic ka dash skenaristi te jene Engjejt e Charlie-t LOL

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 04-09-2010, 01:47:59
Po ti ca ben ne kete ore zgjuar se ? :D

Po gjuaj per laraska, po qenkan te hegra nuk u kapkan hahahahha LOL LOL spo del ndonje e bute  :P

#771 ne: 04-09-2010, 01:48:09
Spring mos te ngelet hatri ty  :P
LOL

Eeee... mas pilafit... ma tha mu iher Maxi, po plas ti tashi... LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#772 ne: 04-09-2010, 01:49:32
Po gjuaj per laraska, po qenkan te hegra nuk u kapkan hahahahha LOL LOL spo del ndonje e bute  :P

Nuk e han me ty jo kot e ke :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 04-09-2010, 01:50:06
Une kot e pashe, kur doja te citoja ate postimin tat dolen ato opsionet dhe aty e mesova hilen  :P

#774 ne: 04-09-2010, 01:50:37
Urte te gjithe se ka ardh specialisti i peshkut dhe i midhjes...  :-[
Ilo Pinci aka Charlie...  LOL

Temat e fundit