×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23487

#775 ne: 04-09-2010, 01:51:32
Une kot e pashe, kur doja te citoja ate postimin tat dolen ato opsionet dhe aty e mesova hilen  :P

Nuk kisha dyshimin me te vogel qe hilen e kishe mesuar krejt rastesisht... ;)


LOL

 • Postime: 4261

#776 ne: 04-09-2010, 01:54:07
Spring ca te ka kap ty kshtu ne kete ore e ? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 04-09-2010, 01:56:20
Berni rrofsh per perqafimet! :D

Spring...pranoje qe Berni e kapi tak fap hilen...ate qe e ka e ka tani LOL

Engjujt e Charlushit.....o zot sa kam qesh......... LOL

#778 ne: 04-09-2010, 01:56:52
Spring ca te ka kap ty kshtu ne kete ore e ? :D

He me Charl, keq me qen mire, keq me qen keq me ty...  :D
Si do e zgjidhim?... :-[ :P

#779 ne: 04-09-2010, 01:57:42
Spring...pranoje qe Berni e kapi tak fap hilen...ate qe e ka e ka tani LOL

Tuck Fuck e ka kap, per koke te Tomit! LOL

 • Postime: 4261

#780 ne: 04-09-2010, 01:59:38
He me Charl, keq me qen mire, keq me qen keq me ty...  :D
Si do e zgjidhim?... :-[ :P

Veq pyta ca te ka kap se asgje tjeter nuk thash keq :D


Miss qesh ti qesh ...mirpo ty ta kemi lene rolin negativ :D

#781 ne: 04-09-2010, 02:01:10
Jam pa gjume vlla, nuk e sheh? :-[ LOL

 • Postime: 4261

#782 ne: 04-09-2010, 02:02:04
Nuk e shof sepse jam edhe une pa gjume prandaj :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 04-09-2010, 02:05:10
O Charl e paskan kap keq keto gocat me ty

Charlie me Misss, Spring & AnesaMisss e mezit dora e charliet LOL

Spring pershendet Charlien LOL

 • Postime: 4261

#784 ne: 04-09-2010, 02:06:20
Oooo car engjujsh sa te mira qe i kam :D :D

#785 ne: 04-09-2010, 02:08:29
Une per vete jam kinezja... se dhe ngjaj si bicim aziatike... :P
kontrollo mire kush eshte bjondja se as missi nuk eshte... LOL

 • Postime: 4261

#786 ne: 04-09-2010, 02:10:17
Pikrisht Missi eshte bojndja edhe pse nuk eshte bjonde ska dert por stili i saj perngjan me bjonden :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 04-09-2010, 02:13:56
Une per vete jam kinezja... se dhe ngjaj si bicim aziatike... :P
kontrollo mire kush eshte bjondja se as missi nuk eshte... LOL

Bjondja ti je LOL Kur ke qene ne keto foto i ke pas bjonde tani mbrapa i ke lyer LOL

#788 ne: 04-09-2010, 02:14:54


Pikrisht Missi eshte bojndja edhe pse nuk eshte bjonde ska dert por stili i saj perngjan me bjonden :D

Po ta shikosh me vemendje... edhe menyra si je perceptuar TI ne foto eshte shume bjonde... ;)

LOL

#789 ne: 04-09-2010, 02:16:21
Bjondja ti je LOL Kur ke qene ne keto foto i ke pas bjonde tani mbrapa i ke lyer LOL

Ej po c'rendesi ka... :-[
Ja te sheh ty dhe kupton se c'do te thote te jesh bjond ne shpirt! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 04-09-2010, 02:18:29
Charlush degjome mua beju bjondja se s'te del keq, paske dhe alamet bjondi n'krah! ;)  LOL

 • Postime: 4261

#791 ne: 04-09-2010, 02:18:53
Berni eshte bjond ne koke LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 04-09-2010, 02:24:28
Jam rrace shqiptare sjam rrac afrikane qe te jem i zi LOL LOL

#793 ne: 04-09-2010, 02:25:39
Jam rrace shqiptare sjam rrac afrikane qe te jem i zi LOL LOL

E shikoni, edhe ironine e ka thellesisht te verdhe... :D bile bile merr nuanca ne platin shpeshhere... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 04-09-2010, 02:26:07
Dolet te gjithe bjondine kshu!  :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 04-09-2010, 02:28:04
Ku ka si bjondet LOL mos te ngelet hatri ty Misss  :P  Spring kujdes me ate bile bile se ska kalamaj te vegjel ketu hahahahhaha LOL LOL

#796 ne: 04-09-2010, 02:30:29
Mua me rezulton ndryshe... :D
Eshte kryetari i grupit te yllkave ne qarkullim... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 04-09-2010, 02:31:47
O Berni ngele dhe sot pa gjume vlla....apo sa te durosh mizen me mire duro luaneshat thuaj! LOL

#798 ne: 04-09-2010, 02:32:57
ahahahahahaha ti je dele mi... pse rren qe je luaneshe... LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 04-09-2010, 02:33:43
Misss ime do bie, shyqyr spaska mize sonte vetem po qe ne gjume e se shoh une LOL

Temat e fundit