~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 33 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23616

#800 ne: 04-09-2010, 02:35:51
Misss ime

Ueee miss... kur u bone e bernit mi? te dija te georgit... :-[

LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 04-09-2010, 02:36:01
Berni e ke ze fshehur pas krevatit...kujdes se mos te ka bere ndonje atentat! LOL


Spring vete the qe i kam floket presh!  ^o)  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 04-09-2010, 02:36:46
Ueee miss... kur u bone e bernit mi? te dija te georgit... :-[

LOL

Deshi te thoshte Miza ime mizes se tij)...por u ngatarrua....apo jo Berni? LOL

#803 ne: 04-09-2010, 02:37:02
Hahahahaha....

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 04-09-2010, 02:43:33
Ehhhhh sikur te flinim!  pagjume:


LOL

#805 ne: 04-09-2010, 02:44:10
Mire qe na solli ujin ai sot iher... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 04-09-2010, 02:48:48
Hahahhaha...... LOL


Gabim shpejtesie se i shkreti u mrekullua nga pjesa e pianos qe luajtem! LOL#807 ne: 04-09-2010, 02:50:11
Qe luajte, te lutem, jo kaq modeste... :-[

LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 04-09-2010, 02:52:06
Harrova qe ti kishe kapur kitaren!  :D


Spring aq sa m dhe ke....s'te jap me shume se eshte rrit çmimi! LOL


#809 ne: 04-09-2010, 02:53:03
Aq kapi copy paste e? LOL
Se mos i shtoje ca, sikur ca do beje, ctrl v do shtypje... ncncnc... :-[

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 04-09-2010, 02:56:54
Do me? ;)

#811 ne: 04-09-2010, 02:59:01
Shyqyr qe ka shpik zoti ctrl v! LOL

Sh flm e dashur, nuk di si te ta kthej ne te njejten monedhe... :-[ :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 04-09-2010, 03:07:51
Ashtu siç ti ktheva une! LOL

ps. Vetem shtyp ctrl V....2 here me shume! LOL

#813 ne: 04-09-2010, 03:09:10
Nuk behet jo... :P edhe boll e tregove stilin se e mori vesh edhe forumi komshi... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 04-09-2010, 03:13:58
Ahahahhahah Berni a e mori vesh thua?  hmmmmm: LOL

#815 ne: 04-09-2010, 03:15:33
Krejtesisht rastesisht, me tha, por rendesi ka qe e mori...  :-[
Rastesi fatlume... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 04-09-2010, 03:20:02
E mire se dhe Berni deshi tme perqafonte mua ndaj e mori vesh! LOL

#817 ne: 04-09-2010, 03:23:16
Ka qene me te drejten themi ne besimtaret... :-[

Tprsh me ket kng ti goc, se eshte e paverejtur dhe e padegjuar ndonjehere... ;)

James Douglas - Out Of Your Mind

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 04-09-2010, 03:31:23
Thnx oj ti...e zeleçme! ;)


 :engjell:

Patrick Swayze "She`s Like The Wind"

#819 ne: 04-09-2010, 03:32:51
Nuk gjeje dot ndonje term me te fisem per dicka qe une pelqej e??? hmmmmm: :P

The La's There she goes

Cause im slowly going... la la la laaa...  :fershellime :-[

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 04-09-2010, 03:38:22
Fugees - Killing Me Softly (with lyrics)


Bejeni ose ti ose gjumi me mua! LOL

#821 ne: 04-09-2010, 03:42:05
C'ne une mi? :P

Craig David - I'm Walking Away (lyrics)

 :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 04-09-2010, 03:46:38

#823 ne: 04-09-2010, 03:47:51
Ncncnc... hmmmmm:
Po mire mi... :-[

It's just...

P!nk - U + Ur Hand
...tonight! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 04-09-2010, 03:55:07
LOL LOL

Pink - please don't leave me lyrics

Temat e fundit