~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 27178

#800 ne: 04-09-2010, 02:35:51
Misss ime

Ueee miss... kur u bone e bernit mi? te dija te georgit... :-[

LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 04-09-2010, 02:36:01
Berni e ke ze fshehur pas krevatit...kujdes se mos te ka bere ndonje atentat! LOL


Spring vete the qe i kam floket presh!  ^o)  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 04-09-2010, 02:36:46
Ueee miss... kur u bone e bernit mi? te dija te georgit... :-[

LOL

Deshi te thoshte Miza ime mizes se tij)...por u ngatarrua....apo jo Berni? LOL

#803 ne: 04-09-2010, 02:37:02
Hahahahaha....

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 04-09-2010, 02:43:33
Ehhhhh sikur te flinim!  pagjume:


LOL

#805 ne: 04-09-2010, 02:44:10
Mire qe na solli ujin ai sot iher... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 04-09-2010, 02:48:48
Hahahhaha...... LOL


Gabim shpejtesie se i shkreti u mrekullua nga pjesa e pianos qe luajtem! LOL#807 ne: 04-09-2010, 02:50:11
Qe luajte, te lutem, jo kaq modeste... :-[

LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 04-09-2010, 02:52:06
Harrova qe ti kishe kapur kitaren!  :D


Spring aq sa m dhe ke....s'te jap me shume se eshte rrit çmimi! LOL


#809 ne: 04-09-2010, 02:53:03
Aq kapi copy paste e? LOL
Se mos i shtoje ca, sikur ca do beje, ctrl v do shtypje... ncncnc... :-[

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 04-09-2010, 02:56:54
Do me? ;)

#811 ne: 04-09-2010, 02:59:01
Shyqyr qe ka shpik zoti ctrl v! LOL

Sh flm e dashur, nuk di si te ta kthej ne te njejten monedhe... :-[ :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 04-09-2010, 03:07:51
Ashtu siç ti ktheva une! LOL

ps. Vetem shtyp ctrl V....2 here me shume! LOL

#813 ne: 04-09-2010, 03:09:10
Nuk behet jo... :P edhe boll e tregove stilin se e mori vesh edhe forumi komshi... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 04-09-2010, 03:13:58
Ahahahhahah Berni a e mori vesh thua?  hmmmmm: LOL

#815 ne: 04-09-2010, 03:15:33
Krejtesisht rastesisht, me tha, por rendesi ka qe e mori...  :-[
Rastesi fatlume... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 04-09-2010, 03:20:02
E mire se dhe Berni deshi tme perqafonte mua ndaj e mori vesh! LOL

#817 ne: 04-09-2010, 03:23:16
Ka qene me te drejten themi ne besimtaret... :-[

Tprsh me ket kng ti goc, se eshte e paverejtur dhe e padegjuar ndonjehere... ;)

James Douglas - Out Of Your Mind

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 04-09-2010, 03:31:23
Thnx oj ti...e zeleçme! ;)


 :engjell:

Patrick Swayze "She`s Like The Wind"

#819 ne: 04-09-2010, 03:32:51
Nuk gjeje dot ndonje term me te fisem per dicka qe une pelqej e??? hmmmmm: :P

The La's There she goes

Cause im slowly going... la la la laaa...  :fershellime :-[

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 04-09-2010, 03:38:22
Fugees - Killing Me Softly (with lyrics)


Bejeni ose ti ose gjumi me mua! LOL

#821 ne: 04-09-2010, 03:42:05
C'ne une mi? :P

Craig David - I'm Walking Away (lyrics)

 :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 04-09-2010, 03:46:38

#823 ne: 04-09-2010, 03:47:51
Ncncnc... hmmmmm:
Po mire mi... :-[

It's just...

P!nk - U + Ur Hand
...tonight! LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 04-09-2010, 03:55:07
LOL LOL

Pink - please don't leave me lyrics

Temat e fundit