~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 28532

#825 ne: 04-09-2010, 03:57:44
Me vjen keq... :-[
E ndava mendjen... :P

I'm Leaving You

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 04-09-2010, 04:02:53

#827 ne: 04-09-2010, 11:50:24

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#828 ne: 04-09-2010, 19:20:19


kam deshire te vije nata me shpejt ..... :P
 ti spring ketu rri gjithe naten  :P ....?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 04-09-2010, 19:35:38
nata nuk eshte per te fjetur :d

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#830 ne: 04-09-2010, 19:38:48
nata do enerxhi :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#831 ne: 04-09-2010, 19:40:32
pi 1 redbull te ben me kraheeeeee hahahaaa

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#832 ne: 04-09-2010, 19:59:02

mi marrte te ligat redbulli se mi ka dhene dikush tjeter krahet...... :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 04-09-2010, 20:09:17
pi 1 redbull te ben me kraheeeeee hahahaaa
un jam i fort si skenderbeu skam ce dua redbullin :D

#834 ne: 04-09-2010, 20:55:50
ti spring ketu rri gjithe naten  :P ....?

Sipas rastit, kur s'kam gjume dhe ka njeri qe me shoqeron, rri me qejf ketu! :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#835 ne: 04-09-2010, 21:15:00
sidomos kur jam une rri akoma me shume qef apo jo spring :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 04-09-2010, 21:29:08
paska ca te pagjume sonte  :P

#837 ne: 04-09-2010, 21:31:37
sidomos kur jam une rri akoma me shume qef apo jo spring :P

nuk e pershkruaj dot sa me qejf rri... sidomos prej faktit qe ne te dy bejme shume muhabet, per tema nga me te ndryshmet. :-[ :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#838 ne: 04-09-2010, 21:46:32
po kshu eshte e vertet qe ne te dy shkojme shume nuk zihemi fare :P

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#839 ne: 04-09-2010, 21:48:23
Cka eshte tema muhabetit???

#840 ne: 04-09-2010, 21:54:36
E di kush eshte gabimi yt tit?
Qe njerezit duhet te kene patjeter nje qendrim karshi teje. Dmth ose duhet te zihen, ose duhet te te duan. E kerkon patjeter nje pozicionim!!!

Kupto qe ne kete jete, me ca do na ece mire, me ca do na ece keq, me ca te tjere sdo kemi muhabet fare ndoshta. Kur dikush nuk e ve re ekzistencen time (tende), nuk do te thote qe nuk me do, por as qe me urren... ;)

Ne rregull? :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 04-09-2010, 22:20:38
Springu...me shoket dhe shoqet! :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 04-09-2010, 22:22:36
... me too :D

#843 ne: 04-09-2010, 22:23:22
Springu...me shoket dhe shoqet! :D

Po mos tkishe ardh per 10 min, do tcoja zymbyle, se sms rende puna... LOL

Puf te dyjave lart :engjell:

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 04-09-2010, 22:28:57
nuk e pershkruaj dot sa me qejf rri... sidomos prej faktit qe ne te dy bejme shume muhabet, per tema nga me te ndryshmet. :-[ :P

sidomos kur behet fjale per ato tema ku postojne vetem mendjemedhate...... ..:P

#845 ne: 04-09-2010, 22:30:43
sidomos kur behet fjale per ato tema ku postojne vetem mendjemedhate...... ..:P

Aty eshte oazi im... :-[

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 04-09-2010, 22:34:08
Aty eshte oazi im... :-[

aty te puqen mendimet me titin ty..... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 04-09-2010, 22:34:56
Ahaha Spring ma sill zymbylen meqe e ke merak, zere se s'jam futur! LOL :P

Ju perq Rrushe, Honest, Dreamm! :)

#848 ne: 04-09-2010, 22:35:47
 :D:-*

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 04-09-2010, 22:36:25
Ahaha Spring ma sill zymbylen meqe e ke merak, zere se s'jam futur! LOL

Ju perq Rrushe, Honest, Dreamm! :)


 perq perq

Temat e fundit