~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 28479

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#850 ne: 04-09-2010, 22:39:19
E di kush eshte gabimi yt tit?
Qe njerezit duhet te kene patjeter nje qendrim karshi teje. Dmth ose duhet te zihen, ose duhet te te duan. E kerkon patjeter nje pozicionim!!!

Kupto qe ne kete jete, me ca do na ece mire, me ca do na ece keq, me ca te tjere sdo kemi muhabet fare ndoshta. Kur dikush nuk e ve re ekzistencen time (tende), nuk do te thote qe nuk me do, por as qe me urren... ;)

Ne rregull? :)
spring po kto qe them une ti i merr me serjozitet kshu ktu jam per gallat e kam then dhe here te tjera prandaj dhe une ju "gacmoj" ty dhe te tjerat goca :D  po dua ta di se kush me do e kush nuk me do ktu? :P...gjithsesi falm je nje mesuese shume e mire :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#851 ne: 04-09-2010, 22:42:13
spring po kto qe them une ti i merr me serjozitet kshu ktu jam per gallat e kam then dhe here te tjera prandaj dhe une ju "gacmoj" ty dhe te tjerat goca :D  po dua ta di se kush me do e kush nuk me do ktu? :P...gjithsesi falm je nje mesuese shume e mire :P

ke harru me shtu qe eshte dhe MENDJEMADHE shume ore titi ..... :D

#852 ne: 04-09-2010, 22:42:29
spring po kto qe them une ti i merr me serjozitet kshu ktu jam per gallat e kam then dhe here te tjera prandaj dhe une ju "gacmoj" ty dhe te tjerat goca :D  po dua ta di se kush me do e kush nuk me do ktu? :P...gjithsesi falm je nje mesuese shume e mire :P

Po mire tani, kur jemi per gallate, jemi per gallate e kemi thene. Po nje gje qe behet refren, nje e dy tu e perserit e kalon kufirin e gallates dhe humorit dhe behet monotone. Mundohu dhe ti te dallosh kur eshte koha e duhur dhe personi i duhur per te bere shaka... ;)Edhe harroje gjumin per sonte... LOL

#853 ne: 04-09-2010, 22:43:19
ke harru me shtu qe eshte dhe MENDJEMADHE shume ore titi ..... :D

Pse ke kaq inat qe s'je pjese e listes eee??? :-[

LOL LOL LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 04-09-2010, 22:44:07
Pse ke kaq inat qe s'je pjese e listes eee??? :-[

LOL LOL LOL

kam hall se s'ka me ven ke lista e titit :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 04-09-2010, 22:47:16
Titi, Missin shoqe ti...beji nje vend te lista! LOL :P

Ps. Spring I more zymbylat! :D

#856 ne: 04-09-2010, 22:50:18
Nuk mora gje te keqen, di vetem qe nisa nje me vodafonin tim shekullor... LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 04-09-2010, 23:01:39
miss sma ben zemra te shkruaj te lista ty se je nje shoqe shume e mire dhe e di vete ti qe un per ty ha nje qumeshtor te tere...:D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 04-09-2010, 23:04:15
Shih kjo...une ti solla me Amc- ju sjellim mijraKM me afer! LOL

Titi ate qumeshtorin nqs do me kishe shoqe do me kishe dhene nje cope! :P

Obobo perfundova te lista! LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 04-09-2010, 23:07:53
spring mos me bej te qaj tani se prekem shpejt e mora vesht qe ca do te thuash me ato qe une jam nxenesi jote e ti mesusja ime :P....pse ca ka ndodh qe nuk ka gjume sot :)

#860 ne: 04-09-2010, 23:12:54
Une nuk krijoj raporte superiori dhe vartesi me njerezit qe njoh titi... :D
E keqkupton ti, po nejse tani...

Mos fli se as une sdo fle dhe skam me ke rri, se missi do iki se i ka ngel hatri qe se ke fut te lista te me bente mua shoqeri... LOL

Ej miss, se tani u kujtova... e di ca ka then titi njehere kur ishe ti me pushime? :-[

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#861 ne: 04-09-2010, 23:15:13
miss po ti nuk ishe ketu ne dreke qe ta dergoja me bluetooth skam faj un qe ti je bredharnake :P megjithate shikoje te foto qe kam vendos te tema si te duket :P.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#862 ne: 04-09-2010, 23:19:11
spring ktu me ke mua se pushim jam neser :).....mos u be spiune te miss se ika :P

#863 ne: 04-09-2010, 23:19:48
Nuk ja them mo jo, mos ki merak... :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 05-09-2010, 00:04:52
Çfare ka thene mi Spring?  hmmmmm: :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 05-09-2010, 00:06:44
He, se edhe une dua ta dij :D

#866 ne: 05-09-2010, 00:11:07
Rrini se i dhashe fjalen qe s'do flas... :P

Gjithsesi... per kshu thashethemesh e? Berni mban kampjon! LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 05-09-2010, 00:22:59
iiiiiiii po Titi ste ka fut shoqen tek lista mi!  ^o) LOL


Kenga...ta dish çfare ka thene Berni habitesh fare! LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 05-09-2010, 00:24:31
Po he moj........i bera veshet kater :P

#869 ne: 05-09-2010, 00:36:09
O miss, mendohu mire ne do tja thuash... :-[
se sbehet fjale per gjera te vogla... :P

LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 05-09-2010, 00:40:39
ahaahahhah Springu e degjoi me veshet e saj...apo jo? LOL


Kenga ja prit dhe pak...se vjen Berni tani ( nqs ka mytur mizen) e ta thote vete! LOL


 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 05-09-2010, 00:41:59
Jo jo, nuk besoj qe e ka thene Berni :P

#872 ne: 05-09-2010, 00:44:29
Une nuk e degjova ne fakt, e lexova se s'kam aq muhabet me Bernin sa me fol ntel, po qe sidoqofte mire eshte ta thote vete.... :-[


LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 05-09-2010, 00:50:03
Berni zakonisht ka orarin tani...te futet ne forum (mgjth eshte on 34 ore ai ) LOL


 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 05-09-2010, 00:53:31
Cfare keni me Bernin ju moj?  :P

Temat e fundit