~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 28521

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 05-09-2010, 00:58:42
Asigjo...na ka ngacmuar keto kohe!  :-[LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#876 ne: 05-09-2010, 00:59:54
Ju te dya siper ende zgjuar ?!  :perqafim  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 05-09-2010, 01:00:44
Po ngacmojeni  edhe ju :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 05-09-2010, 01:01:04
Ju te dya siper ende zgjuar ?!  :perqafim  :P

Oqeano........  :perqafim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 05-09-2010, 01:02:08
o hojooo  :D  :perqafim

#880 ne: 05-09-2010, 01:04:00
Ju te dya siper ende zgjuar ?!  :perqafim  :P

Oqeano, s'me pe t'keqen apo po ben interesantin? :P

LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 05-09-2010, 01:04:12o hojooo  :D  :perqafim

Mos thuj qe ke gjume :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#882 ne: 05-09-2010, 01:06:23
Oqeano, s'me pe t'keqen apo po ben interesantin?

LOL LOL  ,,  si s'te shpeton ty asgje ?! Ne fakt s'te pash valli ,, :)

ckemi pra ?  :)   :lule

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 05-09-2010, 01:07:30


Mos thuj qe ke gjume :P

Hicc  ,, nderi ne mengjes ketu jam   :P ,, TI?

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 05-09-2010, 01:08:07
Une vec deri ne syfyr :P

A je mire?

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 05-09-2010, 01:09:52
pagjumesia e madhe ketu  :P ............ku i keni burrat mi gra?  :D

#886 ne: 05-09-2010, 01:10:11
Une vec deri ne syfyr :P

Do priskemi bashke pra...

Oqeano, leji lulet, mka ngel hatri... :-[ :P

#887 ne: 05-09-2010, 01:10:34
............ku i keni burrat mi gra?  :D

Ngjum si gicat... ti ku i ke te tute? LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 05-09-2010, 01:11:44
Oqeano, s'me pe t'keqen apo po ben interesantin?  LOL Je dhe e vogel ne fakt! LOL

Oqean mire se erdhe ne gjirin e te pastreheve! LOL

perq


 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 05-09-2010, 01:12:58
Ngjum si gicat... ti ku i ke te tute? LOL


LOL LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#890 ne: 05-09-2010, 01:13:10
Do priskemi bashke pra...

Oqeano, leji lulet, mka ngel hatri...
>< :trendafili :puth  :D


 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 05-09-2010, 01:13:54
Persh Miss edhe leje Fb po kyqu ketu LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 05-09-2010, 01:14:09
Ngjum si gicat... ti ku i ke te tute? LOL

ja sa ja gjeta vendin dhe une......u rehatun me ne fund  LOL

#893 ne: 05-09-2010, 01:15:24
>< :trendafili :puth  :D

Ke do me mashtru me 5 smiley ti e???

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 05-09-2010, 01:16:24
Ai s'ka mundesi me shume se 5, se do te mashtronte me me shume :P

#895 ne: 05-09-2010, 01:18:03
Pse une pata pra??? ^o)
Kush do e gjen mundesine po he... sdashka oqeani sonte... :-[

LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 05-09-2010, 01:20:32
Persh Miss edhe leje Fb po kyqu ketu LOL


ahahahhahahahahah Thnx per Like-in  :D

Hajt se po te prsh dhe andej!  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#897 ne: 05-09-2010, 01:22:03
Ke do me mashtru me 5 smiley ti e???
ahahahe, po ta siguroj nje lule prej verteti kur te vij ne TR   :P,, a mjafton kjo se une e vazhdoj edhe me tej LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 05-09-2010, 01:23:18

ahahahhahahahahah Thnx per Like-in  :D

Hajt se po te prsh dhe andej!  :D

Aty i meriton nja 3 a 4 like po cka me bo qe eshte veq 1  :D

#899 ne: 05-09-2010, 01:27:33
ahahahe, po ta siguroj nje lule prej verteti kur te vij ne TR   :P,, a mjafton kjo se une e vazhdoj edhe me tej LOL

Yyyyyy...... maje men, po se kam majt men kte qe ke thon! ;) :D

Temat e fundit