~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~ - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 27253

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#950 ne: 11-09-2010, 23:36:35
un justA dhe snowy me veten e saj LOL LOL LOL

#951 ne: 11-09-2010, 23:37:23
Edhe missi me vetet e veta po kane probleme me linjen... :-[

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 11-09-2010, 23:37:55
un justA dhe snowy me veten e saj


  LOL LOL LOL

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#953 ne: 11-09-2010, 23:41:18
Edhe missi me vetet e veta po kane probleme me linjen... :-[

u me rafte pika mu e paskam harruar ... kiiiiisssssssssss miss  :perqafim

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 12-09-2010, 00:03:52
 :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#955 ne: 12-09-2010, 00:04:59
 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 12-09-2010, 00:05:45
kis kis kis kisssssssssss  :perqafim

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 14-09-2010, 01:45:25
kush eshte zgjuar le te vij ketu

#958 ne: 14-09-2010, 01:46:22
Ja une e para! :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 14-09-2010, 01:47:32
mir se na erdhe mi zemra ejabejm ca llafe, por mos harro na merr noj pako cigare dhe nje shishe vere

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 14-09-2010, 01:48:49
O Cam jam dhe une, ku je ti re ke humb fare je nga te paret antar ne forum qe nga fillimi i zeriyt ke qe 2005 mos gaboj, si po te hecin punet mire andej nga Prizreni  :)

#961 ne: 14-09-2010, 01:49:17
Qyqa mo cami direkte nteme ti LOL
Po prit se eshte dhe missi, i sjell ajo ato qe kerkove se une skam... :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 14-09-2010, 01:49:44
paj mir te themi por puna shkolla e nuk kemi kohe dhe per forum

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 14-09-2010, 01:53:14
Qyqa mo cami direkte nteme ti LOL
Po prit se eshte dhe missi, i sjell ajo ato qe kerkove se une skam... :P
  epo ju me njihni mua une i till jam jam shum direkt dhe nuk dua qe te na shkoj nata kot me vetem me llafe hehehehehehehe

#964 ne: 14-09-2010, 01:55:15
Une te dija cun te urte me thene te drejten... :-[
Po mire ka thene dhe xhaxhi vani, rrini rrini e ja beni paf! LOL

Mirese je kthy iher pas shume kohesh... ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 14-09-2010, 01:56:54
mir se u gjeta e faleminderit per pritjen tuaj te ngrohte me keni munguar te gjithe

#966 ne: 14-09-2010, 01:59:05
Pse te gjithe, une qe po te mirepres nje e vetme jam! :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 14-09-2010, 02:01:42
hmm je sa per te gjithat, mir e the e vetme ti je, por dhe une jam i vetem pa he me thuaj si ja bejm tani ne te dy qe jeni vetem a bashkohemi

#968 ne: 14-09-2010, 02:03:10
Hahahahaha... Lere se te genjen aparenca, kam Gjeneral Gramafonin pas meje... :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#969 ne: 14-09-2010, 02:06:43
hehehehehehe, pa he me thuaj ka ndonje te veqant ketej rrotull

#970 ne: 14-09-2010, 02:07:57
Ca quan te vecante ti psh? Se ne ca skemi... I kemi misss fare... :D :D :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 14-09-2010, 02:08:45
Ahahahahahahah ku je o Cam djali? :D

Ce mire te paska sjelle verdalle? :D

Edhe by the way pse kaq shpejt...mere me avashllik...naten! LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 14-09-2010, 02:09:33
ca te them ka kohe qe jam vetem ka noj gje rrotull per mua qe jam beqar akoma noi goc te bukur me interesojn vetem gjerat e bukura

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#973 ne: 14-09-2010, 02:10:50
Ahahahahahahah ku je o Cam djali? :D

Ce mire te paska sjelle verdalle? :D

Edhe by the way pse kaq shpejt...mere me avashllik...naten! LOL

 se di ndoshta nga malli per ju jam keshtu hehehe

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 14-09-2010, 02:11:07
O Cam kjo Misss-i eshte fiks per ty LOL e ke goc per shpi  :D kurse Springu ta dredh se ben dot zap LOL

Temat e fundit