×
Hyrja
Profili

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

~~Ke nuk ze gjumi le të flasi këtu~~

· 1237 · 23494

 • Postime: 1215

#950 ne: 11-09-2010, 23:36:35
un justA dhe snowy me veten e saj LOL LOL LOL

#951 ne: 11-09-2010, 23:37:23
Edhe missi me vetet e veta po kane probleme me linjen... :-[

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 11-09-2010, 23:37:55
un justA dhe snowy me veten e saj


  LOL LOL LOL

 • Postime: 1215

#953 ne: 11-09-2010, 23:41:18
Edhe missi me vetet e veta po kane probleme me linjen... :-[

u me rafte pika mu e paskam harruar ... kiiiiisssssssssss miss  :perqafim

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 12-09-2010, 00:03:52
 :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 1215

#955 ne: 12-09-2010, 00:04:59
 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 12-09-2010, 00:05:45
kis kis kis kisssssssssss  :perqafim

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 14-09-2010, 01:45:25
kush eshte zgjuar le te vij ketu

#958 ne: 14-09-2010, 01:46:22
Ja une e para! :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 14-09-2010, 01:47:32
mir se na erdhe mi zemra ejabejm ca llafe, por mos harro na merr noj pako cigare dhe nje shishe vere

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 14-09-2010, 01:48:49
O Cam jam dhe une, ku je ti re ke humb fare je nga te paret antar ne forum qe nga fillimi i zeriyt ke qe 2005 mos gaboj, si po te hecin punet mire andej nga Prizreni  :)

#961 ne: 14-09-2010, 01:49:17
Qyqa mo cami direkte nteme ti LOL
Po prit se eshte dhe missi, i sjell ajo ato qe kerkove se une skam... :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 14-09-2010, 01:49:44
paj mir te themi por puna shkolla e nuk kemi kohe dhe per forum

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 14-09-2010, 01:53:14
Qyqa mo cami direkte nteme ti LOL
Po prit se eshte dhe missi, i sjell ajo ato qe kerkove se une skam... :P
  epo ju me njihni mua une i till jam jam shum direkt dhe nuk dua qe te na shkoj nata kot me vetem me llafe hehehehehehehe

#964 ne: 14-09-2010, 01:55:15
Une te dija cun te urte me thene te drejten... :-[
Po mire ka thene dhe xhaxhi vani, rrini rrini e ja beni paf! LOL

Mirese je kthy iher pas shume kohesh... ;)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 14-09-2010, 01:56:54
mir se u gjeta e faleminderit per pritjen tuaj te ngrohte me keni munguar te gjithe

#966 ne: 14-09-2010, 01:59:05
Pse te gjithe, une qe po te mirepres nje e vetme jam! :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 14-09-2010, 02:01:42
hmm je sa per te gjithat, mir e the e vetme ti je, por dhe une jam i vetem pa he me thuaj si ja bejm tani ne te dy qe jeni vetem a bashkohemi

#968 ne: 14-09-2010, 02:03:10
Hahahahaha... Lere se te genjen aparenca, kam Gjeneral Gramafonin pas meje... :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#969 ne: 14-09-2010, 02:06:43
hehehehehehe, pa he me thuaj ka ndonje te veqant ketej rrotull

#970 ne: 14-09-2010, 02:07:57
Ca quan te vecante ti psh? Se ne ca skemi... I kemi misss fare... :D :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 14-09-2010, 02:08:45
Ahahahahahahah ku je o Cam djali? :D

Ce mire te paska sjelle verdalle? :D

Edhe by the way pse kaq shpejt...mere me avashllik...naten! LOL

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 14-09-2010, 02:09:33
ca te them ka kohe qe jam vetem ka noj gje rrotull per mua qe jam beqar akoma noi goc te bukur me interesojn vetem gjerat e bukura

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#973 ne: 14-09-2010, 02:10:50
Ahahahahahahah ku je o Cam djali? :D

Ce mire te paska sjelle verdalle? :D

Edhe by the way pse kaq shpejt...mere me avashllik...naten! LOL

 se di ndoshta nga malli per ju jam keshtu hehehe

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 14-09-2010, 02:11:07
O Cam kjo Misss-i eshte fiks per ty LOL e ke goc per shpi  :D kurse Springu ta dredh se ben dot zap LOL

Temat e fundit