×
Hyrja
Profili

Vipat boterore


Pergjigje nga: Lajmet, Trendafili i kuq, charlie
Paris Hilton

xhon lexhend.jpg

Pergjigje nga: olti, Lepulushja
Jean Reno!


Pergjigje nga: Lajmet, olti
Lisa Kudrow

Pergjigje nga: Lajmet, dreamm, olti
Kthesa e Miley Cyrus


Pergjigje nga: Lajmet
Pamela Anderson

Pergjigje nga: Lajmet, Trendafili i kuq
Megan Fox

Pergjigje nga: Lajmet, olti
Kylie Minogue

Pergjigje nga: Lajmet, olti, Trendafili i kuq
Taylor Swift, ylli i ri i muzikës

Pergjigje nga: Lajmet, olti, Trendafili i kuq
PoP Diva - MadonnaPergjigje nga: olti, Trendafili i kuq
Adele

Pergjigje nga: olti, dreamm, BeRni
Al Paçino !

Pergjigje nga: olti, Passion, erlehta
Michael Douglas

Screenshot_20200113-103732.jpg
Pergjigje nga: omega, SweetAntonia, Trendafili i kuq
Xhenifer Lopez i rikthehet origjinës !

Pergjigje nga: olti
James Franco


Pergjigje nga: olti, Mishel Forever
Demi Moore

Pergjigje nga: olti, dreamm
Alec Baldwin

erlehta
ne: 21-01-2013, 10:57:09
Mel Gibson

Celebrities

Mel Gibson është babai i fëmijëve të aktores Jodie Foster, Charles dhe Kit? Ky është thashethemi, që ditët e fundit po qarkullon në botën e Hollywood-it. Lajmi është përhapur nga e përditshmja amerikane, New York Post. Aktorja nuk ka treguar asnjëherë emrin e babait të fëmijëve të saj, djalit 14...
Pergjigje nga: erlehta, Lorisa L, Trendafili i kuq
Beyonce

erlehta
ne: 18-10-2012, 09:01:14
Russell Crowe

Celebrities

Russell Crowe do të interpretojë në filmin e tij të ardhshëm një nga heronjtë më të mëdhenj të Biblës. Aktori 48-vjeçar do të luajë rolin e Noes, i cili u udhëzua nga Zoti të ndërtonte një varkë ku do të hipte çdo specie kafshe në mënyrë që t’i shpëtonte para se bota të përmbytej. Filmi me regji...


Pergjigje nga: Mishel Forever, Trendafili i kuq
Katie Holmes


erlehta
ne: 20-05-2012, 00:53:04
Jackie Chan

Celebrities

Jackie Chan ka njoftuar daljen e tij në pension pas më shumë se 100 filmave ku artet marciale u përcollën tek publiku të përziera me nota humori nga aktori. 58-vjeçari pranoi se është shumë i vjetër për skenat e karatesë. Aktori e dha lajmin gjatë prezantimit të filmit të tij të fundit ‘Chinese ...
Pergjigje nga: Lepulushja, Gjumashi, dreamm
Charlie Chaplin

sorelina
ne: 04-04-2012, 22:58:28
Alain Delon

Celebrities

Aktori i mirënjohur francez Alen Delon i është nënshtruar një operacioni në zemër, i cili fatmirësisht ka rezultuar me sukses.Delon u shtrua në spital në Paris të mërkurën pas problemeve që kishte me zemrën, ndërkohë pas operacionit zëdhënësi i 76-vjeçarit i ka thënë të përditshmes, “Le Parisien...

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti
Cate Blanchett

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, erlehta, dreamm
Jennifer Aniston.

Pergjigje nga: darknet02, shejtania, olti
Adriano Celentano
DiniL Citim nga: ShEJ ne 16-02-2012, 10:18:00 ...
bravo i pa arritshem. pashe videot ne utube nga sanremo me ka lene me goje hap
Akoma me  goje hapur je ti? :P Te gjitha kenget i ka te bukura si dhe keto: Adriano Celentano - Non so più cosa fare
  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board