Celebrities - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Vipat boterore

M A X
17-11-2011, 15:07:42

Pedro Almodóvar

Regjisori më i famshëm spanjoll dhe një ndër regjisorët më të famshëm të Hollivudit, Pedro Almodóvar është nderuar në Nju Jork në “Museum of Modern Art”. Eventi ku nderohet karriera filmike mbahet për të katërtin vit dhe këtë ka qenë Almodóvar ai që ka merituar këtë trofe. Regjisori spanjoll ka ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-11-2011, 15:51:54

Colin Farrell

ë gjithë do të mendonin se filma si ‘Taxi Driver’, ‘The Godfather’ apo ‘The Shining’ janë ata tek të cilët ka marrë frymëzimin Colin Farrell për tu bërë aktor.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-11-2011, 00:23:58

Michael J. Fox

Ishte viti 1985 kur Michael J. Fox u ngjit në një podium dhe luajti me kitarë këngën klasike të Chuck Berry, “Johny B”.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-11-2011, 10:49:02

Billy Crystal

"Oscar", Billy Crystal në vend të MurphyOrganizatorët e ceremonisë së Çmimeve "Oscar", vetëm pak orë pasi bënë publik lajmin se aktori komik Eddie Murphy nuk do të ishte prezantuesi i saj, kanë bërë publik emrin që do e zëvendësojë. Ai është një tjetër aktor komik, Billy Crystal. Organizatorët u...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-11-2011, 13:18:15

Laura Pausini me album të ri

Laura Pausini rikthehet. Këngëtarja publikon albumin e ri pas gati 2 vjetësh që qëndroi larg skenës së muzikës, por jo larg studiove të regjistrimit. Këngëtarja e ka prezantuar albumin e saj të ri në Milano, në një konferencë ndërkombëtare për shtyp. Mëse 1 milionë miqtë e saj në Facebook dhe *...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-11-2011, 13:17:46

Jessie J: Do të rruaj kokën

Jessie J, përveç famës që ka fituar me këngë si ‘Price Tag’, njihet edhe për veshjet ekstravagante, shumëngjyrëshe dhe shumë të çuditshme. Kohët e fundit, këngëtarja britanike po mendon të rruajë kokën, por kësaj radhe jo për modë, por për të nxjerrë në ankand flokët e saj dhe fitimi të shkojë p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-10-2011, 14:21:48

Coldplay, publikohet albumi i ri

Është i disponueshëm në të gjithë dyqanet tradicionale dhe në ato të download-it dixhital, "Mylo Xyloto", albumi i ri i grupit Coldplay që do të prezantohet zyrtarisht më 26 tetor.Zyrtarizimi do të kryhet në Madrid, në një nga arenat më të famshme në Spanjë, Plaza de Toros de Las Ventas. Perform...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ben Affleck

M A X
23-10-2011, 00:51:38
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, BeRni

Paul McCartney.

M A X
10-10-2011, 14:14:28
............
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq

Adriana Lima

M A X
24-09-2011, 01:16:15
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-09-2011, 11:12:45

Jessica Chastain

Viti i Jessica ChastainEmri i saj nuk është i njohur për publikun e gjerë, por për Jessica Chastain gjërat do të ndryshojnë shumë shpejt. Këtë vit, kjo aktore pret shfaqjen e plot 7 filmave të saj, duke përfshirë filmin ‘The Debt’ që ka filluar të shfaqet në sallat amerikane në ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-09-2011, 11:12:02

VIP-at më kopracë

Edhe pse kanë pasuri marramendëse, këta personazhe të famshëm bëjnë që të flitet për ta sa herë që shkojnë nëpër restorante… dhe fjalët nuk janë të mira. Ja lista e VIP-ave dorështrënguar, të cilët lënë bakshishe për të ardhur keq:Mariah CareyKëngëtarja kërkoi që një restorant të rrinte hapur de...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-08-2011, 15:19:14

Jim Carrey

Dashuri e re për Jim Carrey?I cmendur pas saj, apo aventura e radhës? Ndjenjë e vërtetë, apo një mashtrim? Për momentin janë vetëm fjalët e ëmbla të Jim Carrey, 49 vjec, i njohur në mbarë botën për interpretimet e tij në “The Truman Show”, “The Mask” dhe “Ace Ventura”.Fjalë që kanë djegur tashmë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti

Tom Cruise!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-08-2011, 23:39:40

Danny DeVito

Danny Devito ka yllin e tij në "Bulevardin e Lavdisë"
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Jodie Foster

M A X
18-08-2011, 13:18:35
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-08-2011, 23:52:15

Trimat e Hollywood-it

Këta janë disa nga aktorët hollivudianë të cilët e meritojnë pagën milionadollarëshe që marrin.Aktorë si Matt Damon apo Christian Bale nuk kanë aspak frikë të xhirojnë s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Hillary Duff

M A X
15-08-2011, 15:46:44
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-08-2011, 23:45:44

Sabrina Ferilli

Sabrina Ferilli: Dua një fëmijë në vitin 2012“...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Sam Worthington

M A X
11-08-2011, 00:44:03
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-08-2011, 12:34:42

Antonio Banderas

Banderas: Nuk doja të isha i dashuri i MadonësAntonio Banderas ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-08-2011, 12:50:44

Denzel Washington

Denzel Washington, pushime në Portofino

Pergjigje nga: olti, wendi NDRYSHE, erlehta

Nicole Kidman!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-08-2011, 15:04:28

Joe Pesci

Joe Pesci i ka kërkuar 3 milionë dollarë dëmshpërblim një studioje kinematografike sepse sipas tij është mashtruar nga kjo studio.Aktorit 68-vjeçar i ishte ofruar një rol në filmin “Gotti: In the Shadow of My Father” ku tregohet jeta e John Gotti Sr. Joe Pesci do të interpretonte Angelo Ruggiero...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-07-2011, 23:49:34

Jeff Bridges

Jeff Bridges, fituesi i çmimit Oscar me Crazy Heart, më 16 gusht do të nxjerrë albumin e tij të dytë, që do të quhet thjesht “Jeff Bridges”.Më 11 gusht aktori amerikan, 61 vjeç, do të jetë mes yjeve të edicionit të parë të festivalit të American Thunder Music, në Sturgis (South Dakota).Të ardhur...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
16-07-2011, 07:41:48

Rihanna tashmë është "mbretëresha" e Facebook-ut.

Këngëtarja e famshme ka arritur 10 milionë fansa në rrjetin social duke i rrëmbyer vendin e parë Lady Gaga-s.Vajza nga Barbados ka rreth 20 mijë fansa më shumë se Gaga, e cila duhet të kënaqet me vendin e parë në Twitter, ku e ndjekin 11 milionë e gjysmë persona.Rihanna ka "vetëm" 6 milionë ndje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-07-2011, 20:02:32

Shia LaBeouf

Shia Labeouf nuk di të zgjedhë roletShia Labeouf është bërë i njohur me rolet në filma si ‘Transformers’ apo ‘Indiana Jones’.Aktori është shumë i dashur dhe tërheqës, por duket se nuk di të zgjedhë rolet për interpretim. Zbulohet se Labeouf ka refuzuar të luajë rolin e themelues...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe