Celebrities - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Vipat boterore

M A X
07-07-2011, 14:46:28

Aktoret më të paguara të vitit

Revista ‘Forbes’ ka stiluar renditjen e artisteve më të paguar këtë vit, nga maji 2010 deri në maj 2011.Ky klasifikim bazohet mbi të ardhurat e deklaruara nga producentët, avokatët dhe agjentët e Hollywood-it.Ja klasifikimi i aktoreve më të paguara: Angelina Jolie - 30 milionë dollarëSarah Jessi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
17-02-2011, 13:31:29

Bruno Mars dënohet për mbajtje kokaine

Bruno Mars është shpallur fajtor për akuzën e zotërimit të kokainës nga një gjykatë në Los Angeles. Këngëtari 25-vjeçar ka shmangur burgun falë një marrëveshjeje që e detyron të bëjë 200 orë punë në shërbim të komunitetit.Bruno Mars, emri i vërtetë i të cilit ëstë Peter Hernandez, është arrestua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
04-02-2011, 13:27:19

Megan Fox, kopja e keqe e Jolie

Suksesi që ka arritur Megan Fox në karrierën e saj i detyrohet vetëm një personi, aktores Angeline Jolie.Siç tregoi sot revista “Vanity Fair”, protagonistja e “Jennifer’s Body” kopion në pothuajse gjithaçka divën e Hollivudit.Duke nisur nga tatuazhet në shpinë, tek buzët e fryra me operacion pla...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
23-01-2011, 10:12:20

Katy Perry, “Dashuri, të qeshura dhe manikyr perfekt”

Katy thotë se janë këto sekretet e suksesit të saj, në muzikë dhe dashuri. E martuar prej tre muajsh me një burrë që më parë kishte të dashur edhe Kate Moss, nuk u trembet rivalëve: “Kam armët e mia sekrete”
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-01-2011, 12:57:24

Droga minon rikthimin e Backstreet Boys

Antari i grupit të famshëm Backstreet Boys, AJ McLean do të hyjë në një qendër rehabilituese për të tretën herë, pas abuzimit të tij me drogën, zbuloi media amerikane gjatë ditës.Lajmin vjen vetëm dy muaj pasi këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është Alexander James dhe grupi i shpërbërë lajmë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
28-11-2010, 02:28:17

Brus Lee, shkëlqimi i shkurtër i një legjende

Dragoi i vogëlIshte një ikonë e kulturës, një legjendë e arteve marciale, një superyll i kinemasë. Bruce Lee ishte madje edhe shumë më tepër se kaq. Ngjitja e tij në majat e famës ndërkombëtare përfundoi me një vdekje sa tragjike aq edhe të papritur dhe të parakohshme. Ai lindi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-11-2010, 00:24:00

Wesley Snipes denohet me 3 vjet burg

Marrin përmasa të tjera problemet e aktorit Wesley Snipes me drejtësinë amerikane.Një gjykatës federal urdhëroi aktorin të vetëdorëzohet pranë autoriteteve për të vuajtur dënimin prej 3 vitesh heqje lirie për shmange ndaj taksave.Aktori 48 vjeçar u dënua në vitin 2008 për shamgie të qëllimshme t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-11-2010, 19:01:41

Miley Cyrus, nga Hannah Montana në videot hot

Nuk është ende maxhorene, por eshtë një nga yjet më të fuqishëm të botës. Idhulli i adoleshentëve falë Hannah Montana, telenovela e lançuar nga Disney Channel, Miley Cyru është një fenomen muzikor, televiziv dhe më nivel botëror.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Mariah Carey: Jam shtatzënë

ßåßy ღ
29-10-2010, 10:53:15
Me te shnosh e kjo..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-10-2010, 00:13:13

Rihanna: Ndihesha e humbur

Rihanna: Ndihesha e humburRihanna tregon në revistën e për...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, erlehta, ximiximiximi

Cili grup band te peqlen me shume ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, dreamm, Trendafili i kuq

Johnny Depp, aktori më i paguar në 2010 ne Hollywood

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
12-09-2010, 01:22:34
Po Ben Stiller cne aq shume? Ca roli paska bere sivjet?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
14-08-2010, 00:06:08

Rihanna vendos mikrofonin aty ku nuk e ka vendin

New York, 13 gusht - Rihanna kontroverse mbrëmë ka interpretuar në Madison Square Garden, në New York. Asaj në skenë i është bashkangjitur edhe këngëtarja e re Ke$ha. Edhe pse këngëtarja e re ka deklaruar se Rihanna është idhulli i saj më i madh dhe që e admiron punën e saj, performanca e djeshm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, BeRni

Çiftet më të famshme të ekranit

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
01-08-2010, 13:27:18

Cameron Diaz, Kam parë dhe shijuar gjithë botën

Ajo është femra që të gjithë do të dëshironin që ta kishin në mbrëmjet e qejfit. Është zbavitëse, gjithmonë e qeshur dhe e gatshme që të ndërmarrë çdolloj aventure, është qendra e vëmendjes kudo që shkon dhe shumë e hapur.

M A X
11-07-2010, 01:02:23

Lady Gaga i rikthehet dashurisë së vjetër

Këngëtarja më e sukseshshme e momentit, Lady Gaga ka nisur një tjetër raund në lidhjen me Luc Carl, me të cilin u nda gati një vit më parë.Një burim anonim tha për revistën “People” se në albumin e parë Gaga kompozoi një këngë të titulluar "You and I", e cila flet për lidhjen e saj me Luc që zgj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
10-07-2010, 01:24:54

Lady GaGa, La drogën për babin

Këngëtarja Lady GaGa, tregon se arsyeja pse ajo e ka lënë drogën, është që nuk ka dashur ta humb respektin e babit të saj.Këngëtarja e hitit ,”Poker Face”, zbulon se në momentin kur prindërit e saj e kanë kuptuar që ajo ka filluar të merret me drogë raportet mes tyre kanë ndryshuar.[img width=42...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti

Taylor Swift, sukses me klas

dreamm
08-07-2010, 15:27:30
Sa e mire eshte kjo.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-07-2010, 16:45:42

Autobiografia e Richards rrezikon Rolling Stones

Pas dekadave të mbushura me sukses dhe lavdi, është koha për pak reflektim dhe ndoshta ndryshim.Grupi legjendar Rolling Stones rrezikon ndarjen dhe këtë hap mund ta hedhe kitarristi Keith Richards, i cili di publikojë një autobiografi ku rrëfehet gjithë jeta e tij pa asnjë sekret dhe ku zbulohen...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-07-2010, 15:34:53

Aktorja Lindsay Lohan denohet me 3 muaj burg...

Problemet për Lindsay Lohan nuk kanë fund. Aktorja u dënua nga gjykata e Los Anxhelesit ditën e martë me 90 ditë burg për shkelje të lirisë me kusht dhe për mungesë në seancat terapeutike anti-alkool.Gjykatësja e seancës, Marsha Revel urdhëroi gjithashtu që aktorja pas përfundimit të dënimit me ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
RKGuitar
07-07-2010, 11:49:08

Danii Minogue u be me djal!

Këngëtarja australiane Danii Minogue është nënë për të parën herë pasi ka lindur një foshnjë, djalë.Danii dhe partneri i saj Kris Smith, të cilët zbuluan se presin fëmijë në janar, kanë mirëpritur fëmijën e parë të tyre në shtëpinë e Minogue në Melbourne gjatë të hënës.Motra e Danii, këngëtarja ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
04-07-2010, 23:15:17

LadyGaga thyen rekord perseri, 10mln fansa ne facebook

Lady Gaga, arrin 10 mln fansa në FacebookLady Gaga thyen një rekord virtual, duke regjistruar 10 milionë fansa në faqen e Facebook. Në muajin prill numëroheshin vetëm 6 milionë por tashmë kanë kaluar kufirin e 10 milionëve, duke kaluar aktorin amerikan Vin Diesel e presidentin B...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
20-06-2010, 12:41:52

Jessica Biel, Seks simboli i kinemasë amerikane

Për të punuar në Hollivud nuk të nevojitet truri. “Kur të rritem, ëndrra ime është që të bëhem ‘panterë’”. Kështu i quajnë në Amerikë vajzat që shkojnë me një partner më të vogël se vetja:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-06-2010, 02:40:16

P. Diddy kërkon të blejë një klub futbolli

Këngëtari amerikan i muzikës rep P. Diddy duket se është magjepsur nga botërori i Afrikës, duke kërkuar të hyjë në botën e biznesit të futbollit.Ish i fejuari i Jennifer Lopez ka të ardhura rreth 30 milionë dollarë në vit, jo vetëm nga muzika por edhe nga linja e veshjeve, pija vodka dhe një zin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-06-2010, 16:38:40

Megan Fox e Brian Austin-Green drejte marteses

Nuk është cudi që një ditë Megan Fox të shkojë në altar me të dashurin e saj Brian Austin Green....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Cmenden vipat!

M A X
07-06-2010, 10:10:49
Dustin Hoffman and Jason Bateman Big Screen Kiss ( Lakers-Celtics game )   Dustin Hoffman and Jason Bateman Big Screen Kiss ( Lakers-Celtics game )
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
31-05-2010, 16:30:10

Celine Dion pret binjake

Céline Dion, 42 vjec, pret binjakë. Këngëtarja, pas fekondimit të gjashtë in vitro dhe një cikli agopunture ka realizuar ëndrrën e saj dhe ndodhet në javën e 14-të të shtatzanisë së saj. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e saj, Kim Jackëerth për revistën "People".Céline, është nëna e një fëmije ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-05-2010, 01:27:08

Ndahet nga jeta Denis Huper

Pas vdekjes së aktorit Geri Koleman,ditën e premte, një tjetër yll i kinemasë shuhet në Hollivud.Denis Huper u nda nga jeta në moshën 74 vjeçare pas komplikacioneve shëndetësore shkaktuar këto nga sëmundja e kancerit nga e cila aktori vuante prej kohësh.Aktori ka marrë pjesë në shumë filma hol...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
28-05-2010, 12:37:36

Alicia Keys pret femijen e saj te pare

Alicia Keys pret fëmijen e saj të parë. Artistja amerikane do të martohet këtë vit me babanë e fëmijës së vet, producentin Swizz Beatz. Përfaqësuesit e ciftit e konfirmuan këtë lajm për mediat.Alicia është pjesë e atyre artistëve që duhet të marrin pjesë në koncertin e programuar për 10 qershor ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-05-2010, 00:02:47

Christina Aguilera anulon turneun

Viti 2010 ka rezultuar nje deshtim i plote per kengetaren Christina Aguilera.Nuk kane sherbyer as videoja erotike, as shfaqja nudo ne revisten “GQ” dhe as deklarata per shijet e cuditshme seksuale qe ta kthejne kengetaren serish ne qender te vemendjes.Kenga e re po ecen shume dobet, cka ka bere ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
15-05-2010, 19:22:32

Leona Lewis asnjehere s'do te pozoj me bikini!

Leona Lewis ka dhënë një intervistë të gjatë në revistën “InStyle” ku thotë se nuk do pozojë asnj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-05-2010, 15:56:46

Spears 'harron' të veshë të mbathura (perseri)

Prej kohësh Britney Spears nuk po dhuronte më shfaqje 'hot'...këngëtarja, në shoqërinë e një miku të ri, rinis të bëjë 'shopping' me pullë të kuqe.Spears është fotografuar në Los Angeles ndërsa zbret nga makina, ku duket qartë se nën fundin e shkurtër ajo nuk ka veshur të mbathura. Thua të ketë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe