Celebrities - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Vipat boterore

ßåßy ღ
26-03-2010, 08:44:44

Lady Gaga thyen rekord, klikohet 1 miliarde here!

Lady Gaga ka vendosur një rekord të ri - ajo është bërë artistja e parë që deri me tani është klikuar më shumë se një miliard here...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Webster, Trendafili i kuq

Tom Cruz nis misionin e pamundur 4!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
07-02-2010, 17:32:45

SHBA, vdes aktori Justin Mendell

SHBA, vdes ne aksident aktori Justin MendellAktori amerikan 27 vjecar, Justin Mendell ka nderruar jete pas nje aksidenti ne shtetin e Wisconsin. Artisti qe u be i famshem pas pjesemarrjes ne serialin “Boston Legal" nuk ka mundur t’i mbijetoje perplasjes se dhunshme qe i ka marre jeten. ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dora

2010 Grammy Awards

Dora
02-02-2010, 15:50:18
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
02-02-2010, 09:45:28

Nominimet per cmimet Razzie

Cmimet Razzie jane cmime te cilave u druhet cdo aktor, pasi ndryshe nga cmimet e tjera, Grammy apo Oscar, ato jepen per performancen apo filmin me te keq-realizuar gjate nje periudhe te caktuar.Per vitin 2009, nominimet jane si me poshte:FILMI ME I KEQ I VITIT 2009
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
25-01-2010, 09:36:06

Scorpions: Kemi mberritur ne fund te rruges!

Ne nje lajmerim te postuar sot ne websitin zyrtar, veteranet gjermane te hard rock-ut, Scorpions kane njoftuar fansat per vendimin e tyre per t'i dhene fund karrieres se grupit. "Ndersa po punonim per albumin tone te ri gjate muajve te fundit, arritem te ndjenim se sa e fuqishme dhe kreative ish...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
23-01-2010, 09:53:06

Nderron jete aktorja amerikane Jean Simmons

Nderron jete ne moshen 80 vjecare aktorja amerikane Jean Simmons, e cila dha shpirt ne rezidencen e saj ne Sa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, MarisaV, darknet02

Lady Gaga eshte mashkull?!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-01-2010, 12:16:05

Stallone aksidentohet gjate xhirimeve, operohet

Nje aksident gjate xhirimeve i ka kushtuar nje frakture ne vertebren e qafes mbretit te filmave aksion, Sylvester Stallone.Aktori eshte demtuar gjate xhirimeve te “The Expendables”, ne nje skene luftimi me “wrestler”-in Steve Austin, i quajtur ndryshe Stone Cold.Per Stallone, i cili eshte edhe r...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
04-01-2010, 12:13:35

Ndërron jetë kengetarja amerikane Lhasa de Sela!

Nderron jetë kengetarja amerikane Lhasa de Sela
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-12-2009, 12:18:25

Britney, personazhi me i klikuar i dekades

Ne 10 vjet Britney Spears ka kaluar ne shume faza stazhonimi. Ajo e ka nisur karrieren duke u konsideruar Barbie e Amerikes, me pas erdhen problemet personale te ndjekura nga skandalet seksuale, alkooli dhe droga.Ndoshta prandaj eshte femra me e kerkuar ne internet gjate kesaj dekade. Nje pjese ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Beyonce e Lady GaGa, duet i cuditshem!

ßåßy ღ
26-12-2009, 01:30:08
Kenge sh e bukur..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-11-2009, 22:47:16

Kur vipat dalin për vrap

    Fotot tregojnë disa nga vipat e Hollivudit duke bërë vrap. Janë ndër ata që përpiqen në cdo mënyrë për të pasur trup sportive dhe linja perfekte.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-10-2009, 22:34:31

Madonna: "Kam menduar te vras veten"

[html]
Shock:Madonna: Kam...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-10-2009, 22:22:26

Lavigne paraqet kerkesen per divorc

[html] Lavigne paraqet kerkesen per divorc
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-10-2009, 16:46:59

Damon dhe Affleck, kusherinj te larget

[html]
Damondhe Affleck, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-09-2009, 15:30:12

Gwen Stefani: Biondja e artë e "No Doubt"

Gwen Stefani: Biondja e artë e "No Doubt"Të gjithë e identifikojnë për mënyrën e saj të veçantë të të veshurit, të të kapurit të flokëve apo lyerjes. Ajo është një ndër femrat më të kurajoze në botën e spektaklit, që gjithmonë ka guxuar të bëjë atë çfarë ka dashur, edhe pse bren...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: skerdi kamberi, Trendafili i kuq, olti

Rihanna

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
01-07-2009, 23:32:02

Grupi Metallica rikthehet me nje album te ri.

Në vitet 80 muzika metal e llojit "thrash" nuk ishte thjesht nje gjini ishte një garë armatimesh; kordave të kitares u bihej shpejt, bateritë u bënë më të mëdha.Por me albumin e tyre të vitit 1991, "Black Album", Metallica synoi çarmatimin, duke i ngadalësuar ritmet dhe shkurtuar kohëzgjatjen e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-06-2009, 09:06:52

Zbulohet albumi i papublikuar i mbretit të pop-it, Michael Jackson

Zbulohet albumi i papublikuar i mbretit të pop-it, Michael JacksonNjë album i papublikuar i Michael Jackson i prodhuar në bashkëpunim me disa kompozitorë të famshëmt të muzikës hip hop dhe pop mund të "rindezë" edhe një herë shitjet e disqeve të mbretit të popi-ti që vdiq të enj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-06-2009, 16:14:07

Susan Boyle nuk fiton "Britain's Got Talent" dhe shkon ne psikiatri

Pasi mahniti Skocine me zerin e saj, perralla e 48-vjecares Susan Boyle arriti ne fund, pa mundur te kurorezohet.Sic njoftojne mediat eshte dashur te shtrohet ne nje spital psikiatrik pasi spektakli ka mbaruar:

ßåßy ღ
23-04-2009, 12:03:31

Cheryl Cole, femra me sexy e 2009!!

Cheryl Cole, kengetarja britanike e grupit “Girls Aloud” eshte shpallur femra me seksi e vitit 2009. Vleresimi eshte bere nga 10 milione lexuesit e revistes FHM nga e gjithe bota. 25-vjecarja ka lene pas fituesen e vjetshme, aktoren Megan Fox. Ne vendin e trete u rendit aktorja Jessica A...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

eurogina
19-03-2009, 15:00:59

Bellucci ka buzet me bukura ne Hollywood

Jo permes sondazheve ose votave ne internet, por nepermjet nje formule shkencore ka rezultuar se buzet me te bukura mes gjithe yjeve te kinemase boterore i ka italiania, Monica Bellucci. Ekspertja amerikane, doktoresha Kendra Schimd, permes nje software, ka testuar buzet e yjeve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, eurogina, erlehta

Adam Sandler.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-03-2009, 12:33:38

Meryl Streep, një mbretëreshë 60-vjeçare

Një jetë e suksesshme, ku epiqendra ka qenë gjithmonë familja dhe fëmijëtMeryl Streep, një mbretëreshë 60-vjeçareështë aktorja më e famshme e Hollivudit, me dhjetëra kandidime çmimeshStreep e ka kaluar pjesën më të madhe të jetë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-01-2009, 14:02:53

VIP-at, injorantët e mëdhenj të shkencës

Zakonisht shquhen për mosdije në shumë fusha, por kur vjen fjala te shkenca, janë të paimagjinueshëmVIP-at, injorantët e mëdhenj të shkencësJanë gjithë shkëlqim e lustër, por kur i pyet, bëjnë gafa mbresëlënëseNëse do t‘i dëgjoni me kujdes, atëherë do ta kuptoni se edhe personat VIP janë injoran...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-12-2008, 16:21:46

Tom Krus kercenohet me vdekje

Këtë radhë nuk bëhet fjalë për një film: dikush do të vrasë Tom Cruise. Aktori dhe producenti amerikan, pasi ka marrë një seri kërcënimesh me vdekje, ka njoftuar FBI-në dhe ka shtuar masat e sigurisë për vete dhe për familjen e tij.Protagonisti i “Minority Report” dhe “Mission I...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-12-2008, 13:55:00

Robert Belushi

Robert Belushi, djali i dinastise mberrin ne TiraneSi i ati dhe i biri! Eshte rasti i Robert Belushit, djalit te Xheims Belushit. Edhe ai ka ndjekur rrugen e kinematografise. I ardhur ne Shqiperi per te dyten here pas thuajse 14 vjetesh, tashme Robert vjen ne cilesine e aktorit,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-10-2008, 11:53:47

Joaquin Phoenix lë kinemanë

Joaquin Phoenix i thotë lamtumirë kinemasë. Ka qënë vetë aktori, kandidat dy herë me radhë për cmimin “Oscar”, që ka lajmëruar vendimin e tij. Gjatë një ceremonie të fondacionit të Paul Newman për t’i ardhur në ndihmë fëmijëve, aktori ka thënë se do të fillojë një karierë në muzikë. "Nuk do të b...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-10-2008, 11:51:27

Ledger, më i suksesshëm pas vdekjes

Aktori, Heath Ledger shpallet si një nga burrat më të pasur në botë, pas vdekjes. Prej kohësh flitet se aktori do të fitojë edhe çmimin “Oscar” për interpretimin e Joker në “Batman – The Dark Knigh”. Aktori që u nda nga jeta në fillim të vitit 2008 është futur edhe në klasifikimin e “Forbes” si ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
23-07-2008, 11:46:57

Abigail Breslin Zonjusha e vogël e Hollivudit

12-vjeçarja Abigail Breslin është cilësuar si trashëgimtarja e së famshmes Shirli Tempëll. "Karriera? Kur të rritem"
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Berni
09-07-2008, 08:48:19

Robert De Niro

Robert de Niro: E urrej Hollivudin, "mbretin" e terrorit "Më kritikojnë për filmat komikë, jam aktor jo një mit"
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe