Celebrities - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Vipat boterore

erlehta
20-05-2012, 00:53:04

Jackie Chan

Jackie Chan ka njoftuar daljen e tij në pension pas më shumë se 100 filmave ku artet marciale u përcollën tek publiku të përziera me nota humori nga aktori. 58-vjeçari pranoi se është shumë i vjetër për skenat e karatesë. Aktori e dha lajmin gjatë prezantimit të filmit të tij të fundit ‘Chinese ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

sorelina
04-04-2012, 22:58:28

Alain Delon

Aktori i mirënjohur francez Alen Delon i është nënshtruar një operacioni në zemër, i cili fatmirësisht ka rezultuar me sukses.Delon u shtrua në spital në Paris të mërkurën pas problemeve që kishte me zemrën, ndërkohë pas operacionit zëdhënësi i 76-vjeçarit i ka thënë të përditshmes, “Le Parisien...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Cate Blanchett

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti

Katy Perry

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: darknet02, shejtania, olti

Adriano Celentano

DiniL
17-02-2012, 01:34:00
bravo i pa arritshem. pashe videot ne utube nga sanremo me ka lene me goje hap
Akoma me  goje hapur je ti? :P Te gjitha kenget i ka te bukura si dhe keto: Adriano Celentano - Non so più cosa fare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, erlehta, dreamm

Zooey Deschanel

ßåßy ღ
25-01-2012, 17:30:08
E panjohur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-01-2012, 09:48:50

Liv Tyler

Liv Tyler ka rrëfyer se koleksionon parfume që nga mosha e adoleshencës, parfume që nuk i përdor kurrë. “Nuk i harxhoj, thjesht i nuhas sepse secili prej tyre më kujton një periudhë të veçantë të jetës sime”, është shprehur aktorja amerikane.“Parfumi që përdor është i njëjtë me atë të gjyshes, p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-01-2012, 20:41:02

Matt Damon

Matt Damon është shprehur për revistën ‘Vanity Fair’ se momentet më të lumtura të jetës së tij kanë qenë kur ka “përgatitur” fëmijët në shtrat me bashkëshorten dhe kur ata kanë lindur. Aktori hollivudian ka tre vajza me Luciana Barroso-n (Isabella, Gia dhe Stella) dhe është njerku i Alexia-s, të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-01-2012, 20:39:39

Eva Mendes

Aktorët Eva Mendes dhe Ryan Gosling e kanë seriozisht marrëdhënien e tyre. Mbrëmjen e Krishtlindjeve protagonisti i filmit ‘Drive’ e ka prezantuar partneren e tij të re tek familja.“Ata të dy ia kalojnë shumë mirë bashkë, argëtohen jashtë mase”, është shprehur një burim për revistën ‘People’.Cif...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-01-2012, 00:13:05

Uma Thurman

Uma Thurman thekson se po kalon një nga periudhat më të lumtura të jetës së saj. Aktorja është bashkuar sërish me ish-partnerin pas disa muajsh ndarjeje dhe kjo është një nga arsyet se pse ndihet kaq e lumtur. “Jam më shumë e lumtur se kurrë. Në aspektin sentimental gjërat po shkojnë shumë mirë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-12-2011, 19:16:56

Aktorët që kanë shkuar në ekstrem

Janë aktorë shumë të njohur për dashamirësit e kinemasë dhe profesionistë të vërtetë. E duan aq shumë punën e tyre sa kanë kaluar kufijtë vetëm e vetëm për të qenë sa më të ngjashëm me personazhet që interpretojnë. Sforcot dhe sakrificat e tyre janë shpërblyer, por a ia vlen të vuash kaq shumë p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-12-2011, 23:22:16

Elton John

Një vit më parë, Sir Elton John u bë për herë të parë në jetën e tij baba, nga një nënë që mbarti foshnjen e tij. 63-vjeçari, i cili po rrit të birin me partnerin e tij David Furnish, publikoi albumin e vitit të parë të jetës së Zachary, duke komentuar: “Jemi të mbushur me një gëzim dhe lumturi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-12-2011, 13:03:17

Yjet e rinj të kinemasë

Dihet që suksesi në industrinë e kinemasë zbehet shpejt, por gjithashtu vjen shumë shpejt. Ja disa aktorë të cilët aktualisht janë në maja edhe pse para pak kohësh ishin thuajse të panjohur. Ryan Gosling - Është aktori i momentit. Ka pasur sukses të madhe me filmat ‘Drive’ dhe ‘Crazy, Stupid, Lo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti

Anne Hathaway - Aktorja sensuale

dreamm
30-11-2011, 19:28:53
Sa me pelqen kjo.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti

Michael Buble

dreamm
24-11-2011, 22:20:45
Why not??
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe