Celebrities


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Vipat boterore

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet, Stellina

Enisa Nikaj (info foto video)

Vip News
27-01-2023, 07:27:07
Soccer fan iamenisa_1674777171945.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

9efe01a0f5a4cc0d9df2a6c4bd24c950--unique-photo-quotes-quotes.jpg
90C1F9B2-F657-487B-804B-473F77FFEC9E.jpg
Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Zhan-Klod Van Dam

1dhe1
14-03-2021, 21:20:44
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Salma Hayek

M A X
16-02-2021, 23:33:07
 banderas Salma Hayek.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

minogue.jpg
pamela anderson.jpg
Pergjigje nga: olti, Parloté

Bella Hadid shpallet gruaja më e bukur në botë

M A X
24-01-2021, 21:30:38
...hadid bella foto.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

megan fox bryan green.jpg