Celebrities

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Vipat boterore

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Enisa Nikaj (info foto video)

stellina
29-07-2022, 18:43:56
....
1cbeabe738ec26dbab735b24bc3023d2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

9efe01a0f5a4cc0d9df2a6c4bd24c950--unique-photo-quotes-quotes.jpg
90C1F9B2-F657-487B-804B-473F77FFEC9E.jpg
Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Zhan-Klod Van Dam

1dhe1
14-03-2021, 21:20:44
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Salma Hayek

M A X
16-02-2021, 23:33:07
 
banderas Salma Hayek.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

minogue.jpg
pamela anderson.jpg
Pergjigje nga: olti, Parloté

Bella Hadid shpallet gruaja më e bukur në botë

M A X
24-01-2021, 21:30:38
 
hadid bella foto.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

megan fox bryan green.jpg
Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq

Cifti Beckham

M A X
01-11-2020, 19:18:39
 
familja Beckham.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

16235097_303.jpg
Pergjigje nga: Lajmet, Trendafili i kuq, charlie

Paris Hilton

12:51
09-09-2020, 23:28:04
 
foto e re paris hilton new picture blue dress.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lepulushja

Jean Reno!

M A X
18-08-2020, 23:36:23
 
FB_IMG_1595312023336.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Lisa Kudrow

12:51
24-06-2020, 23:56:02
 
friends series foto.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, dreamm, olti

Kthesa e Miley Cyrus

12:51
24-06-2020, 23:48:23
 
miley-cyrus fotografi.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti, Trendafili i kuq

Taylor Swift, ylli i ri i muzikës

12:51
26-05-2020, 12:33:08
 
Taylor Swift fotografi.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq

Adele

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, dreamm, BeRni

Al Paçino !

M A X
30-04-2020, 22:35:28
 
alpacino foto.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Passion, erlehta

Michael Douglas

M A X
07-02-2020, 17:09:38
 
Screenshot_20200207-170812.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200113-103732.jpg
Pergjigje nga: omega, SweetAntonia, Trendafili i kuq

Xhenifer Lopez i rikthehet origjinës !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

James Franco

M A X
06-10-2019, 21:25:24
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:18:09

Kate Middleton dhe Princi Williams

Së fundmi dukesha Kate Middleton ka qenë e ftuar në një bashkëbisedim online me një grup prindërish për të ndarë eksperiencat e tyre me pandeminë dhe përballimin e saj në familjet e tyre.Gjatë bisedës ,Kate u pyet se kush ka qenë suporti më i madh për të gjatë këtij viti. Ajo u përgjigj duke thë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:17:54

Jennifer Lawrence - Aktorja bukuroshe dhe e talentuar

Mediat e huaja kanë raportuar se aktorja Jennifer Lawrence u lëndua gjatë xhirimeve të filmit të ri.Sipas tyre aktorja pësoi një lëndim gjatë një skene në të cilën një dritare qelqi në ndërtesën ku po xhironin ishte copëtuar dhe mund të ketë pësuar një lëndim në ose afër syrit të saj. Filmi i Ne...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
21-01-2013, 10:57:09

Mel Gibson

Mel Gibson është babai i fëmijëve të aktores Jodie Foster, Charles dhe Kit? Ky është thashethemi, që ditët e fundit po qarkullon në botën e Hollywood-it. Lajmi është përhapur nga e përditshmja amerikane, New York Post. Aktorja nuk ka treguar asnjëherë emrin e babait të fëmijëve të saj, djalit 14...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
18-10-2012, 09:01:14

Russell Crowe

Russell Crowe do të interpretojë në filmin e tij të ardhshëm një nga heronjtë më të mëdhenj të Biblës. Aktori 48-vjeçar do të luajë rolin e Noes, i cili u udhëzua nga Zoti të ndërtonte një varkë ku do të hipte çdo specie kafshe në mënyrë që t’i shpëtonte para se bota të përmbytej. Filmi me regji...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Trendafili i kuq

Katie Holmes

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe