Adriana Lima - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Adriana Lima

Adriana Lima

· 3 · 610

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

ne: 27-05-2009, 21:46:06
Modelja braziliane, Adriana Lima eshte ne pritje te femijes se saj te pare me bashkeshortin Marko Jaric, basketbollist i NBA.

Lajmin e ka konfirmuar zedhenesi i modeles ne nje deklarate te publikuar ne revisten prestigjoze “People”. “Adriana dhe Marko jane ne qiellin e shtate sepse shume shpejt do linde femija i tyre i pare. Jane kaq te lumtur sa deshirojne ta ndajne kete gezim me te gjithe fansat”, thekson zedhenesi.

Adriana Lima dhe Marko Jaric u martuan kete vit ne diten e Shen Valentinit. Ceremonia u zhvillua ne menyre private ne Jackson Hole te Wyoming ku moren pjese njerezit me te afert te ciftit.

http://www.top-channel.tv/new/artikull.php?id=152873


Cuna ju ka tradhetuar keq keq fort. :D

Kam kujtu se eshte shqiptare kjo?! :S

« Editimi i fundit: 24-09-2011, 01:16:03 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-09-2011, 01:16:06

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 24-09-2011, 01:16:15

Temat e fundit