Antonio Banderas - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Antonio Banderas

Antonio Banderas

· 1 · 226

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-08-2011, 12:34:42
Banderas: Nuk doja të isha i dashuri i MadonësAntonio Banderas ka thënë në një intervistë për revistën ‘Harper’s Bazaar’ se nuk donte të bëhej i dashuri i Madonës në kohën që këngëtarja e famshme u interesua për aktorin spanjoll në vitet ’90.
“Në vitin 1991 Madonna tha që më pëlqente shumë dhe se donte të më njihte patjetër. Kur e takova për herë të parë kisha shumë frikë, por nuk ndodhi asgjë sepse atëherë unë nuk dija të flisja anglisht”, shprehet protagonisti i filmit “Desperado”.

“Unë nuk doja të njihesha në Hollywood si i dashuri i Madonës, por doja të ndiqja karrierën time”, theksoi spanjolli.

Në vitin 1996, Antonio Banderas ishte protagonist i filmit Evita së bashku me Madonën, e cila interpretonte rolin e Eva Peron.

Temat e fundit