Ben Affleck - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ben Affleck

Ben Affleck

· 2 · 258

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-07-2011, 15:04:13
Ben Affleck me look adoleshenti

Ben Affleck do të mbushë 39 vjeç më 15 gusht dhe po mundohet që të kthejë pas kohën.
Aktori është parë rrugëve të Los Angelos me këtë look rinor, të tipit Justin Bieber në fillimet e tij.

Mbase Ben Affleck nuk është në dijeni se edhe Bieber nuk e përdor më këtë model flokësh sepse e konsideron veten të rritur tashmë. /top channel

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-10-2011, 00:51:38

Temat e fundit