Beyonce dhe Jay-Z çifti më i pushtetshëm në Hollywood! - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Beyonce dhe Jay-Z çifti më i pushtetshëm në Hollywood!

Beyonce dhe Jay-Z çifti më i pushtetshëm në Hollywood!

· 2 · 204

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 15-02-2013, 22:50:05
Beyonce dhe Jay-Z çifti më i pushtetshëm në Hollywood!
      


Eshtë zyrtare, Beyonce dhe Jay Z janë çifti më i pushtetshëm në Hollywood. Në bazë të një sondazhi realizuar online nga E! News and E! Online, ditën e Shën Valentinit, çifti i muzikantëve janë më të preferuarit e audiencës mbarëbotë...
         
      
« Editimi i fundit: 09-09-2020, 23:15:19 nga InfoZ »

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 09-09-2020, 23:16:33
Në vitin 2009 ata ecën rrugëve të Qytetit të Vjetër të Dubrovnikut dhe gjithashtu kryqëzuan Adriatikun dhe u panë duke u argëtuar përpara qytetit me mure të Dubrovnikut. Atë vit ata gjithashtu vizituan qytetin piktoresk të Cavtat.
Këtë herë ata u paraqitën në Kroaci si vendndodhja për festën e 39-të të ditëlindjes së Beyoncet. Çifti u pa duke shijuar një drekë romantike në një ishull afër ishullit Galešnjak në formë zemre. Beyonce dhe Jay-Z festuan në një stil të shkëlqyeshëm me lule të shumta përreth çiftit. Sigurisht që një mori rojesh sigurie ishin pranë për t’u siguruar që askush të mos shqetësonte palën e famshme dhe vaktin e tyre të ditëlindjes.
Dhe ky pushim veror në Kroaci ishte një luks në bordin e jahtit Lana. Me një ekuipazh prej 31 personash dhe dhomë për 12 mysafirë, Lana është kulmi i luksit. Dhe në spirancën në Gjirin e Zupa kur perëndoi dielli i shtatorit, ajo sigurisht bëri një përshtypje të madhe.
Sir Rod Stewart, Magic Johnson dhe Owen Wilson janë parë gjithashtu duke shijuar pamjet dhe tingujt e perlës së Adriatikut këtë vit.
 

Temat e fundit