Cfare mendoni per grupin gjerman-amerikan us5?? - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Cfare mendoni per grupin gjerman-amerikan us5??

   Cfare mendoni per grupin gjerman-amerikan us5??

  · 13 · 1907

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1

  ne: 16-05-2006, 05:01:43
  une mendoj se jan shum shum te mire

  • Postime: 182
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 16-05-2006, 09:10:57
  Edhe mua me pelqejn shume kenget e ketij grupi dhe çdo here i degjoi me endje. Me pelqen sidomos singli i tyre i fundit Mama, eshte nje balade shume e mire , mirpo nuk kam arritur ende ta sigurojn. Nese dikush e ka kete kenge i lutem ta postoj ne kete teme apo tek tema Kerkoj kengen (per kenge te huaja).

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1

  #2 ne: 17-05-2006, 03:46:57
  E kam une... Ama nuk di si ta postoj.....

  • Postime: 182
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 17-05-2006, 03:55:16

  E kam unë... Ama nuk di si ta postoj.....

  Nese nuk di ta postosh ma dergo ne kete email: viganguri@yahoo.com

  • Postime: 50
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 19-05-2006, 14:37:57
  valla jan shum djem te fort aaaaa edhe knojn shum buker aaaaaaa

   kush mundet te ma gjej kengen a tyre.... us5 maria

  • Postime: 2796
  • Karma: +21/-19
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 20-05-2006, 12:22:26

  valla jan shum djem te fort aaaaa edhe knojn shum buker aaaaaaa

   kush mundet te ma gjej këngën a tyre.... us5 maria


  http://rapidshare.de/files/20944082/US5_-_Maria.mp3.html

  • Postime: 50
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #6 ne: 21-05-2006, 06:54:59
  Blete punetore shum falminderit per muziken... qaoooooo
         

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1

  #7 ne: 05-07-2006, 11:06:37
  Qe disa foto

  • Postime: 269
  • Karma: +0/-1

  #8 ne: 05-07-2006, 11:09:40
  Edhe disa:

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

  #9 ne: 08-07-2006, 11:05:27
  une e dua shum grupin us5 edhe me shum gezim jam regjistruar ketu tek ju zeri yt

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 08-07-2006, 16:08:56
  Kjo eshte kenge e bukur po si grup nuk e njihja

  US5-Mama
  http://www.megaupload.com/?d=XNACLF73

   :pafshim

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0

  #11 ne: 07-08-2007, 16:59:33
  ky eshte grupi me i mir qe e kom negju  e ka nje kenge in te club

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

  #12 ne: 19-10-2008, 12:03:33
  the best band us5
  me te miret
  kenget shum shum shum te bukura
  per ate i kam amrre krejt kenget e ketij grupi sepse jan shum te mira
  i love us5
  richie the best


  Temat e fundit