Colin Farrell - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Colin Farrell

Colin Farrell

· 1 · 367

  • Postime: 28588
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-11-2011, 15:51:54
ë gjithë do të mendonin se filma si ‘Taxi Driver’, ‘The Godfather’ apo ‘The Shining’ janë ata tek të cilët ka marrë frymëzimin Colin Farrell për tu bërë aktor.Por, 35-vjeçari irlandezi ka rrëfyer se më shumë nga të gjithë në zgjedhjen e tij të karrierës ka ndikuar filmi për fëmijë ‘E.T’, me regji të Steven Spielberg.

“Për herë të parë e kam parë filmin E.T. në kinema, kur isha 7 apo 8 vjeç. Kam qarë shumë”, tregon protagonisti i ‘Fright Night’.

“Historia e jashtëtokësorit më frymëzoi dhe mendoja për të gjatë gjithë kohës”, shtoi Farrell. /top channel

Temat e fundit