Denzel Washington - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Denzel Washington

Denzel Washington

· 1 · 357

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-08-2011, 12:50:44
Denzel Washington, pushime në PortofinoDenzel Washington ka nisur pushimet verore duke zgjedhur Portofinon (Itali) për tu relaksuar.
Aktori, fitues dy herë i çmimit Oscar, ka marrë me qera një jaht luksoz për të lundruar në këtë zonë turistike shumë të pëlqyer nga VIP-at.

Washington ndodhet në Itali së bashku me bashkëshorten, me të cilën është martuar 28 vjet më parë, ndërsa asnjë nga 4 fëmijët e tij nuk ka preferuar të kalojë pushimet me familjen.

Denzel Washington ka përfunduar këtë vit xhirimet e filmit ‘Safe House’ dhe pret të fillojë punën për filmin ‘Flight’. /top channel

Tema te tjera:
http://www.zeriyt.com/dy-shqiptare-ne-film-me-john-travolta-dhe-denzel-washington-t56348.0.html
http://www.zeriyt.com/inside-man-the-albanian-part-t28412.0.html
http://www.zeriyt.com/american-gangster-t39785.0.html
http://www.zeriyt.com/hollivudi-i-shqiptareve-t66054.0.html

Temat e fundit