Freddie Mercury! - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Freddie Mercury!

Freddie Mercury!

· 3 · 939

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

ne: 05-09-2006, 18:21:34
Legjendari i grupit Queen ka lindur me 5 Shtator 1945 ne Sanzibar.
Keshtu ky yll muzike po te ishte gjalle  do te mund te festonte 60 vjetorin e lindjes se tij. Por semundja e Aids, nuk ja mundesoi kete. Ai vdiq me 24 Nentor 1991 ne Londer

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-09-2011, 15:49:48
Sot Freddie do te festonte 65 vjetorin.

Le ta kujtojme me 'We Are The Champions'

Queen - 'We Are The Champions'

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-09-2011, 15:51:20
Google i ka kushtuar sot nje nga Doodles e saj te famshme. Per kete doodle ka punuar nje skuader e tere per 3 muaj rrjeshte.

Freddie Mercury Google Doodle

Temat e fundit