Hugh Jackman - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hugh Jackman

Hugh Jackman

· 2 · 329

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-07-2011, 11:25:14
Hugh Jackman është edhe këngëtarHugh Jackman, interpretuesi i Wolverine në filmin ‘X-Men’, po planifikon të zhvillojë një sërë koncertesh në kryeqytetin anglez, Londër.
Mësohet se aktori ka kërkuar edhe ndihmën e këngëtarit Robbie Williams në këtë aventurë.

“Po kërkojmë vendin e duhur për këtë koncert. Dua të realizoj diçka zbavitëse së bashku me Robbie Williams”, ka deklaruar Jackman për ‘Daily Mail’.

Koncerti mund të zhvillohet pranverën e ardhshme. /top channel

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-08-2011, 13:06:51
Hugh Jackman: Më ka ndihmuar puna si kamarier

Hugh Jackman ka zbuluar se puna si kamarier në rininë e tij e ka ndihmuar për të mos qenë arrogant në momentin që u bë i famshëm.
Aktori australian 42-vjeçar shpjegon se ka një ekuilibër emocional dhe profesional për tu pasur zili falë bashkëshortes së tij Deborra Lee-Furness, me të cilën është i martuar prej 15 vitesh.

“Kam një martesë të lumtur dhe gjithmonë do të jem mirënjohës për këtë. Jam me fat që e kam njohur bashkëshorten para se të bëhesha i famshëm. Mendoj se është shumë vështirë të njohësh dikë në momentin kur je i njohur”, shprehet protagonisti i ‘X-Men’. /top channel

Temat e fundit