Jack Nicholson - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jack Nicholson

Jack Nicholson

· 2 · 274

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-08-2011, 12:47:55
Jeta sekrete e Jack NicholsonJack Nicholson, i cili ka pasur një marrëdhënie 16-vjeçare me Anjelica Huston, ndodhet në një situatë të vështirë.
Aktori është i shqetësuar për faktin se ish-bashkëshortja mund të publikojë në biografinë e saj (libri do të publikohet në vitin 2013) detaje nga jeta private e tij.

“Jack ka shumë sekrete dhe Anjelica di gjithçka rreth jetës së tij. Ajo di për të dashurat e tij, për përdorimin e drogës e alkoolit dhe për shijet e tij në krevat”, tha një burim për mediat amerikane. /top channel

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-08-2011, 14:10:26
Sa ne "mode" doli kohet e fundit kjo "Kiss & Tell" :D :D

Temat e fundit