Jodie Foster - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jodie Foster

Jodie Foster

· 2 · 242

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-08-2011, 13:16:21


Jodie Foster beson tek jashtëtokësorët

Jodie Foster nuk ka gjetur mënyrë më të mirë për të bërë donacion se sa për kërkimin e jetës në planetët e tjerë.
Protagonistja e filmit ‘The Silence of the Lambs’ i ka dhuruar 200 mijë dollarë SETI-t, një organizmi që merret me UFO-t.

Duket se gjatë xhirimit të filmit ‘Contact’ në vitin 1997, film që kishte të bënte me komunikimin me jashtëtokësorët, aktorja është bindur për ekzistencën e tyre. /top channel

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-08-2011, 13:18:35

Temat e fundit