Kate Winslet - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kate Winslet

Kate Winslet

· 4 · 355

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 09-09-2011, 13:53:36
Kate, homazh për Liz Taylor

Kate Winslet i ka bërë homazh ikonës së kinematografisë botërore, Elizabeth Taylor, me anë të një seti fotografik për revistën ‘V’.

Aktorja 35-vjeçare, fituese e çmimit Oscar në vitin 2008 për intepretimin e saj në filmin ‘The Reader’, imitoi Taylorin, aktoren nga e cila ka marrë frymëzimin.

“Ajo ishte shumë e fortë në mendje dhe në zemër. Ajo i fshihte shumë mirë dobësitë e saj dhe kam mendimin se edhe unë bëj të njëjtën gjë”, u shpreh Winslet për Elizabeth Taylor, e cila vdiq në mars, në moshën 79-vjeçare.

Kate Winslet ndodhet në Venecia të Italisë për premierën e filmit ‘Carnage’, me regjizor Roman Polanski.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-09-2011, 14:05:20
Fotot qe ka bere ne festivalin e Venecias me kane pelqyer shume.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-09-2011, 13:46:23
Winslet: Urrej skenat nudo

Kate Winslet ha fjalën dhe zhvishet sërish. Aktorja 35-vjecare, e cila në vitin 2009 premtoi se nuk do të zhvishej më kurrë nëpër skena filmi, duke deklaruar për revistën "Time" se nuk kishte dëshirë të kujtohej si një aktore që bën gjithcka për karrierën, tani është shfaqur sërish nudo në miniserinë "Mildred Pierce".

"Jam hipokritja e kësaj dekade", deklaroi Kate për revistën "V", duke shtuar se sërish urren fuqishëm të xhirojë skena nudo.

Kate rrëfen se ndihet shumë e sikletosur kur xhiron skena të tilla dhe nuk ndihet si vetëvetja. /top channel

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 20-09-2011, 15:36:33
Se pse me pelqen kjo, me duket sec ka dic te vecante.

Temat e fundit