Milla Jovovich - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Milla Jovovich

Milla Jovovich

· 2 · 400

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-04-2011, 10:50:03
Incident në veshjen e Milla Jovovich
      


SHBA, 3 Prill NOA – Veshja super fashion e VIP-ve disa herë mund të rezervojë surpriza të rrezikshme dhe këtë fakt e di mjaft mirë Milla Jovovich, e cila ka qenë viktimë e një veshje të hapur dhe të tejdukshme, më shumë seç duhej. Veshja e bukur në ngjyrë të zezë, e zgjedhur për okazionin [...]
         

http://laj.me/36651


      
« Editimi i fundit: 14-11-2011, 12:59:48 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-11-2011, 13:01:42
Milla Jovovich rikthehet me ‘Resident Evil’


Milla Jovovich ka filluar punën sërish në sheshxhirimin e filmit të radhës së sagës horror ‘Resident Evil’.

Aktorja 35-vjeçare do të interpretojë sërish rolin e Alice në botën e së ardhmes, ku shumë pak njerëz do të jenë të rrethuar nga “të vdekurit e gjallë” dhe lufta për mbijetesë do të jetë shumë e vështirë.

Xhirimet e para janë kryer në Toronto të Kanadasë.

Muajin e kaluar ky projekt doli në faqet e para të gazetave për shkak se 16 dublantë u plagosën pasi një platformë e sheshxhirimit u shemb.

‘Resident Evil: Retribution’, me regji të Paul W.S. Anderson (bashkëshorti i Milla Jovovich), do të shfaqet në shtatorin e ardhshëm.


Temat e fundit