Pamela Anderson - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pamela Anderson

Pamela Anderson

· 3 · 460

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

ne: 09-01-2013, 16:50:03
Pamela Anderson, gjokszbuluar gjatë kërcimit në akull
      

      
« Editimi i fundit: 03-06-2020, 13:08:30 nga InfoZ »

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 22-02-2013, 06:50:05
Pamela Anderson duket mjaft në formë. Edhe pse 45 vjeç ajo nuk ka nguruar që të pozojë vetëm me bikini për fushatën publicitare të Bonita De Mas. Megjithatë, fansat e saj janë shfaqur mosbesues, pasi disa prej tyre kanë reklamuar se bjondja 45- vjeçare e ka tepruar disi me fotoshopin.
      
« Editimi i fundit: 03-06-2020, 13:05:50 nga InfoZ »

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 03-06-2020, 13:10:24
 

Në një intervistë për New York Times, Pamela Anderson foli për martesën me Jon Peter në Malibu dhe theksoi se “beson ende te dashuria”.

“Ishte thjesht një moment. Një moment që siç erdhi, shkoi, por nuk ishte dasmë, nuk mund ta quaj martesë. Kuk kishte asgjë. Ishte si të mos kishte ndodhur kurrë. Tingëllon çuditshëm, por kjo është. Nuk u thyen zemra.” Anderson tha se “është e gatshme të martohet përsëri”.“Edhe një herë tjetër, të lutem Zot, edhe një herë tjetër.” Në vijim, Pamela u shpreh se nuk i vjen keq për asgjë çfarë ndodhi me Peter, thjesht do të kishte dashur që media të mos raportonte paqartësi në lidhje me martesat e saj nisur nga fakti që u tha se u martua për të pestën herë./lapsi

Temat e fundit