Pink bëhet me vajzë - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pink bëhet me vajzë

Pink bëhet me vajzë

· 2 · 419

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0

ne: 04-06-2011, 02:09:29
Pink është bërë mama duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Willow.
Këngëtarja ka lindur fëmijën e saj dhe bashkëshortit Carey Hart, në spitalin e Los Angeles.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pink në faqen e saj në Twitter.

“Jemi shumë të kënaqur për lindjen e vajzës sonë të bukur dhe të shëndetshme, Willow Sage Hart”, ka shkruar këngëtarja.

“Ajo është e mrekullueshme si babai i saj”, theksoi ajo.

/top channel


  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-11-2011, 00:03:29
Pink: Dua më shumë fëmijë

Këngëtarja Pink dhe bashkëshorti i saj Carey Hart po mendojnë seriozisht të zgjerojnë familjen e tyre.

Këngëtarja deklaroi se dëshiron të ketë aq shumë fëmijë sa të ndërtojë një ekip basketbolli.

“Ne duam të kemi një ekip basketbolli. Ne duam shumë, shumë, shumë fëmijë”, deklaroi Pink.

Pink u bë nënë për herë të parë përpara pesë muajsh, kur solli në jetë vajzën e saj Willow Sage.

(er.nu/BalkanWeb)

Temat e fundit