Robert De Niro pranon se rrjedh dhe gjak shqiptari nga venat e tij - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Robert De Niro pranon se rrjedh dhe gjak shqiptari nga venat e tij

Robert De Niro pranon se rrjedh dhe gjak shqiptari nga venat e tij

· 3 · 703

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 20-02-2011, 23:49:29
Tani eshte e tepert te thuash se De Nira ka 100% dhe vetem gjak shqiptari, sic po thuhet dhe do te thuhet akoma me shume ne ditet e muajt qe vijojne, por eshte fakt i dale nga goja e tij se ai ka EDHE gjak shqiptari, por jo vetem...

Robert De Niro Gjak Shqiptari

#1 ne: 21-02-2011, 23:35:36
ky as qe thote se eshte shqiptar por jep shembull italianeve duke u nisur nga vetevetja se ka gjak te perzier me disa nacionalitete dhe atehere iu drejtohet publikut se edhe ne Itali ka gjak sicilian-shqiptar ......   Kjo s´do te thote se De Niro vete eshte shqitpar. Mos i perzieni gjerat se na turperoni qe perkthyeset tane jane kokethate.

  • Postime: 1439
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-02-2011, 23:42:15
Shqiptar eshte dhe quhet Robert Demiri :P :P

Temat e fundit