Sabrina Ferilli - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sabrina Ferilli

Sabrina Ferilli

· 1 · 368

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 12-08-2011, 23:45:44
Sabrina Ferilli: Dua një fëmijë në vitin 2012“Në vitin 2012 dua të realizoj ëndrrën time: të bëhem nënë.”
Kështu është shprehur Sabrina Ferilli për revistën italian ‘Gente’. Aktorja italiane thotë se po shqyrton shumë mundësi për ta realizuar ëndrrën e saj.

“Ka shumë mënyra për të pasur një fëmijë. Është mënyra tradicionale, por edhe adoptimi apo marrja në kujdestari. Prej kohësh jam në kontakt me organizata që merren me këto punë”, shtoi Ferilli.Aktorja paraqitet me bikini dhe shumë në formë në kopertinën e revistës: “Bëj palestër 4 herë në javë, por ha çfarë më pëlqen. Nuk kam mbajtur kurrë dietë.” /top channel

Temat e fundit