Sandra Bullock adopton një fëmijë - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sandra Bullock adopton një fëmijë

Sandra Bullock adopton një fëmijë

· 3 · 775

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

ne: 28-04-2010, 23:33:57
Sandra Bullock ka adoptuar një fëmijë tre muajsh e gjysmë dhe quhet Louis Bard.Vogëlushi ka mbërritur në janar në shtëpinë e aktores e cila kishte vendosur të mos thonte asgjë deri në ceremoninë e Oscar-vë.

Kishte filluar praktikat e adoptimit katër vite më parë me bashkëshortin Jesse James, me të cilin është ndarë.

Bullock ka deklaruar për të përjavshmen “People” që tani po adopton vogëlushin Louis si mama beqare.

Top Channel

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-12-2011, 19:17:42
Sandra Bullock është një fanse e madhe e Krishtlindjeve dhe gjatë periudhës së fundvitit ka disa rituale të sajat që nuk i ndryshon kurrë.

“Krishtlindjet i festoj çdo vit në të njëjtën mënyrë. Së pari, shkoj në Uashington ku mbrëmjen e datës 24 e kaloj me familjen time. Është një darkë që nuk do e humbisja për asgjë në botë”, thekson aktorja.

Gjithashtu Bullock shprehet se është e fiksuar pas filmave të Krishtlindjeve.

“Më pëlqejnë shumë filmat e Krishtlindjeve dhe gjithmonë shoh filmin “Si i vodhi Grinçi Krishtlindjet.” Filma të tillë i shoh çdo vit gjatë festave”, tha protagonistja e ‘Blind Side’ për ‘Contactmusic’. /top channel

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 08-06-2020, 19:03:53
Sipas mediave amerikane, aktorja e dashur në të gjithë botën, Sandra Bullock është në pritje të një fëmije.  55-vjeçarja po pret fëmijën e parë biologjik dhe të tretin pas dy fëmijëve të adoptuar Leila dhe Leësi. Në një intervistë të fundit me Jade Pinket Smith, Sandra tregoi vajzën e saj Leila të cilën publiku nuk e ka parë që kur e adoptoi nga Luiziana në vitin 2015.

Sipas raportimeve të mediave, ajo fsheh me mjeshtëri barkun e saj, është distancuar plotësisht nga vëmendja e publikut, ajo nuk shkon më në evente dhe nuk pi alkool në festa. Sandra kishte dëshirë të krijojë familje me ish-partnerin Jessi James, por çifti i dha fund lidhjes për shkak të akuzave për mashtrim ndaj tij me më shumë se 20 gra.
 

Temat e fundit