Scarlett Johansson - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

· 4 · 517

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 05-06-2011, 02:50:04
Përfundon lidhja mes Sean dhe Scarlett
      


SHBA, 5 Qershor NOA – Ishin të bukur dhe të famshëm dhe dukeshin shumë të dashuruar. Por sipas revistës People historia eksplozive e dashurisë mes Sean Penn dhe Scarlett Johansson ka përfunduar tashmë. Çifti ka zyrtarizuar lidhjen që kishin gjatë një dreke në Shtëpinë e Bardhë. Megjithatë zërat për një ndarje të mundshme mes tyre ishin shtuar sidomos [...]
         

http://laj.me/44496
      
« Editimi i fundit: 27-09-2011, 00:19:37 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-09-2011, 00:20:08
I kane shpetuar ne publik disa foto private kesaj :D

Një fotografi e tretë e Scarlett Johansson ka dalë në qarkullim në internet disa ditë pas skandalit të dy fotove ku aktorja amerikane paraqitej nudo. Tek kjo foto e saj e tretë Scarlett është e shtrirë në krevat, me një stilolaps dhe me sytë të fiksuar pas një libri. Javën e kaluar avokati i Scarlett kërkoi që këto foto të hiqeshin nga të gjitha sitet. Dhe pas publikimit të kësaj fotoje të tretë avokati kërcënoi se do të ndërmarrë veprime ligjore kundër sitetve që kanë publikuar këto foto. Fotot e aktores që u publikuan disa ditë më parë u vodhën në hakerat të telefonin e saj celular. Ndërkohë që FBI- ja vazhdon hetimet. (e.c/BalkanWeb)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 20-10-2011, 16:42:27
Scarlett Johansson e dashura e Joseph Gordon-Levitt

Aktorja Scarlett Johansson ka nisur një histori të re dashurie. Aktorja është parë duke u puthur me aktorin, Joseph Gordon-Levitt në New Jork muajin e kaluar. Çifti për pak kohë ka mbajtur kontakte nëpërmjet telefonit, ndërsa për herë të parë u panë së bashku në fund të muajit korrik. Marrëdhënia e tyre ka filluar të thellohet dhe ata nuk mund ta fshehin më dashurinë e tyre. “Të dashuruarit ishin në New Jork. Ata ishin shumë të ëmbël, ” thotë një burim i afërt me çiftin për revistën amerikane ”USMagazine”. (e.c/BalkanWeb)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 18-10-2012, 09:04:34
Është një nga bjondet më të famshme në Hollivud dhe njihet për shijen e saj klasike të të veshurit, por Scarlett Johansson është shndërruar krejtësisht për kopertinën e revistës ‘W’.

Aktorja 27-vjeçare, ndoshta duke u frymëzuar nga festa e Hallouinit që po afron, ka nxjerrë anën e saj të errët duke marrë një pamje gotike. Flokë të zeza, balluke të bardha dhe një pirsing në hundë. Pamja e “vajzës së keqe” përforcohet me tualetin “gotik”.

Në intervistë, Johansson tregon se filmi i saj i preferuar i viteve ’90 ka qenë ‘Jurassic Park’.

“Nuk kam qenë kurrë e frikësuar nga dinosaurët. Mua më tmerronin kllounët që hanin fëmijë ose Chucky, kukulla që vriste njerëz me thikë. Jurassic Park më pëlqente shumë dhe besoja se ngjarjet që ndodhnin në atë film mund të ndodhnin me të vërtetë”, shprehet Johansson. top channel

Temat e fundit