Shia LaBeouf - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shia LaBeouf

Shia LaBeouf

· 1 · 284

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-07-2011, 20:02:32
Shia Labeouf nuk di të zgjedhë rolet

Shia Labeouf është bërë i njohur me rolet në filma si ‘Transformers’ apo ‘Indiana Jones’.
Aktori është shumë i dashur dhe tërheqës, por duket se nuk di të zgjedhë rolet për interpretim.

Zbulohet se Labeouf ka refuzuar të luajë rolin e themeluesit të Facebook, Mark Zuckerberg, në filmin ‘The Social Network’. Nga ana tjetër, Jesse Eisenberg, protagonisti kryesor i këtij filmi, u nominua për Oscar. 

Gjithashtu Shia Labeouf ka refuzuar edhe interpretimin në filmin ‘127 hours’, në të cilin James Franco gjithashtu mori një nominim për Oscar. /top channel

Temat e fundit