Trimat e Hollywood-it - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Trimat e Hollywood-it

Trimat e Hollywood-it

· 1 · 244

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-08-2011, 23:52:15
Këta janë disa nga aktorët hollivudianë të cilët e meritojnë pagën milionadollarëshe që marrin.
Aktorë si Matt Damon apo Christian Bale nuk kanë aspak frikë të xhirojnë skenat më të rrezikshme të filmave, pa ndihmën e dublantëve.

Angelina Jolie- Njihet si gruaja e patrembur për shkak se në filma si ‘Tomb Raider’ dhe ‘Mr & Mrs Smith’ është hedhur nga makina në lëvizje dhe ka ndenjur e varur në majën e një pallati.

Jackie Chan- Aktori gjithmonë ka refuzuar përdorimin e dublantëve në skenat e luftimit.

Keanu Reeves- Gjatë xhirimeve të filmit ‘Speed’, Reeves ka xhiruar skenën kur hidhet nga makina për tek autobusi, kur mjetet janë në lëvizje.

Matt Damon- Gjatë xhirimeve të trilogjisë ‘Bourne’, Damon ka xhiruar skenat e përleshjeve, është hedhur në ujë nga një urë dhe ka qenë fizikisht në makinë në çdo skenë që parashikonte një aksident.

Christian Bale- Për filmin e fundit të Batman në vitin 2006, Bale ka treguar guximin e tij duke u ndeshur me një gjarpër të vërtetë dhe duke u varur nga një helikopter. /top channel

Temat e fundit