Zoe Saldana - Celebrities

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zoe Saldana

Zoe Saldana

· 4 · 258

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-08-2011, 00:47:38
Zoe Saldana: Avatar më shkatërroi nervatZoe Saldana rrëfen se ka pasur kriza nervore në vitin 2009, pas përfundimit të filmit “Avatar” të regjisorit James Cameron në të cilin interpreton Neytiri-n.
Promovimi i filmit dhe në të njëjtën kohë puna për projektet e tjera e çuan në një krizë të thellë.

“Viti pas filmimit të “Avatar” ka qenë shkatërrues nga pikëpamja emocionale. Udhëtoja në të gjithë botën, nuk mësohesha dot me ndryshimin e orareve në vende të ndryshme dhe isha e rraskapitur”, tregon aktorja 33-vjeçare për revistën ‘Latina’.Kriza erdhi gjatë xhirimeve të filmit “Columbiana”: “Isha në Paris dhe mbaj mend që qaja gjithë kohës në dhomën e hotelit. Vetëm flija dhe qaja.”

Por, Saldana ka tashmë metodën e saj me të cilën duron stresin e Hollywood-it: “Kur nuk punoj, thjesht rri në shtëpi duke mos bërë asgjë. Madje nuk i përgjigjem telefonit apo e-mail-eve.” /top channel

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-08-2011, 00:47:58

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-08-2011, 00:48:55

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-11-2011, 10:56:38
Aktorja Zoe Saldana dhe partneri i saj, Keith Britton, kanë vendosur t’i japin fund marrëdhënies së tyre pas 11 vitesh lidhjeje.

Përfaqësuesit e tyre kanë thënë se të dy do të vazhdojnë të kenë një marrëdhënie të mirë sepse kanë biznese ku janë të përfshirë së bashku.

Vetëm pak kohë më parë protagonistja e ‘Avatar’ ishte shprehur se dashuria e saj për Britton ishte shumë e madhe dhe se e pëlqente “shpirtin e tij të pavarur”.

Mesa duket, Keith Britton ka dashur të shtojë dozat e pavarësisë dhe po shijon tashmë jetën si beqar. /top channel

Temat e fundit