×

Café "Zerion" - Chit-Chat

Chit - Chat

Nisur nga notorious  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 16 » · 384 · 13962

CA JU KA BO MAMI PER DREKE...:)

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 67 · 1439

Endrra

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Kisss    · 0 · 105

Pershkruani shtepine tuaj te endrrave?

Nisur nga Alondra  | Postimi i fundit nga Gerti1    · 16 · 2026

Ah sikur...

Nisur nga capkenia korcare  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 109 » · 2712 · 64452

Batuta nga Pallati 176 !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga dreamm    « 1 2 » · 29 · 5560

Im back

Nisur nga Triology  | Postimi i fundit nga Mishel...............    · 8 · 193

Youtube - Live

Nisur nga KingS00l  | Postimi i fundit nga KingS00l    · 2 · 156

Përshkruaje veten me një fjalë

Nisur nga kengaime  | Postimi i fundit nga Lefter    « 1 2 3 4 5 6 ... 30 » · 726 · 11488

Sa vjet mendoni qe do te jetoni

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 40 · 1141

Lisa

Nisur nga Lefter  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 37 · 1706

Politikani dhe alfabeti kinez

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Kisss    · 0 · 205

Te verteten dhe vetem te verteten

Nisur nga Lisa  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 15 » · 358 · 43981

Pershtate para postuesin me nje foto

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Pasion    « 1 2 3 » · 64 · 2361

Protestoj........

Nisur nga kengaime  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 23 » · 553 · 11406

SHAJ PERSONIN SIPER??

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 11 » · 267 · 3148

Ballada Rock Heavy-Metal

Nisur nga the king  | Postimi i fundit nga dreamm    « 1 2 3 4 5 6 ... 10 » · 239 · 2823

Mezi po pres te...

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 74 · 1224

Forumisti Llafazan - Edicioni i pestë

Nisur nga Syrgjyn  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 17 » · 423 · 9325

C'mendim keni per.....?

Nisur nga DiniL  | Postimi i fundit nga endrrimtare    « 1 2 3 4 5 6 7 » · 165 · 2705

Arsyeja qe mund t'ju prishe pushimet?

Nisur nga vullkani  | Postimi i fundit nga dreamm    « 1 2 » · 45 · 1491

Nje teme per Capkenen...

Nisur nga Aida  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    · 20 · 944

"Arena e Boksit ZERI YT"

Nisur nga SteriOtipi B  | Postimi i fundit nga BVDGF    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 206 · 10364

kush e do nje...?!

Nisur nga +ERELA+  | Postimi i fundit nga Parloté    · 10 · 445

Porosi

Nisur nga Lisa  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 8 » · 195 · 11558

Zgjidhni 1 nga 5 fjalet !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 17 » · 421 · 15914

Fakte interesante per zeristet

Nisur nga Dora  | Postimi i fundit nga Shej    · 15 · 770

Nje..puthje per Tiranen....

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga whitesnake    · 17 · 662

Gjeni Diçituren!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga +ERELA+    « 1 2 3 4 5 6 ... 12 » · 276 · 10530

Nje pyetje per...

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga regrets    « 1 2 3 4 5 6 ... 16 » · 395 · 8843

Emri i te dashures/dashurit !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga intrigadoravet    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 207 · 9470

Survive

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga dreamm    · 5 · 475

Relax, Take It Easy

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga dreamm    · 10 · 1050