×

A night with.....

A night with.....

· 172 · 5088

 • Postime: 26277
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 02-07-2008, 00:33:51
Me vjen keq nese publiku qe perfaqson seksin femër ka kuptuar diçka tjetër duke lexuar titullin, por bëhet fjale thjeshtë për një nate muzikore :d



Idea është qe çdo nate dikush te bëj DJ dhe te mbaj me muziken e tij te preferuar anetaret e komunitetit tonë, ose dhe me gjerë. Sonte po e nis unë dhe netet e tjera kush te doje.

"A Night With MAX" fillon me Kid Rock "All Summer Long"

 • Postime: 4258
Charlie
#1 ne: 02-07-2008, 00:36:22
 LOL LOL LOL LOL   i fort je vallai :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 02-07-2008, 00:39:10
Very nice MAX,,, :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#3 ne: 02-07-2008, 00:39:19
 I am gona steal ur thunder MAX..... :D


"A night with Dreammmm"  vazhdon me " Summerlove" ..Tavare

e kush  do rrije  pa kërcyer me këtë këngën time.. :D :P

 • Postime: 4258
Charlie
#4 ne: 02-07-2008, 00:44:52
A night with Charlie from Dj Tiesto


Hec pra gocaa duar lart te gjithaaaa


 • Postime: 26277
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 02-07-2008, 00:55:34
Tani nje kenge qe personalisht ia dedikoj dikujt teper special, por dhe ju mund t'ia dedikoni kujt te doni dhe qe e keni totalisht per zemer ;)

I'm Yours by Jason Mraz per ty Erlehta :X dhe per te gjithe te zemrat e dashuruara  :XX ne kete nate te nxehte korriku.

 • Postime: 26277
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 02-07-2008, 01:07:51
DJ MAX leshon stafeten tani dhe kenga e fundit per sonte eshte per Charlin dhe djemte e tjere.

Kid Rock-Cowboy :D

 • Postime: 4258
Charlie
#7 ne: 02-07-2008, 01:12:13
Thnx MAX sonte qenke ne qejf shume ca ke kshtu shoku mos ke pi gje :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#8 ne: 02-07-2008, 08:23:32
nje nate me....

Batman - The Dark Knight Trailer HD


 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#9 ne: 02-07-2008, 08:43:47
Mos harroni se eshte mjesi tani,,, :D
p.s Kenge me cifteli do ishte me mire,,, :D

 • Postime: 3786
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#10 ne: 02-07-2008, 11:36:17
Mire pra, DJ per naten e vaposur te 2 korrikut jane dreamm dhe Charlie.

Ju te tjeret mos u zini, se me daten 3 mikrofoni eshte i imi! :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#11 ne: 02-07-2008, 11:38:29
Une nuk perzihem hic,,,naten time ja le Charlit,,,ai DJ,, :D

 • Postime: 3786
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#12 ne: 02-07-2008, 11:41:57
Unë nuk perzihem hiç,,,naten time ja le Charlit,,,ai DJ,, :D

Mire, te shohim cfare do vere ai ne mbremje... shpresoj jo "Die, Die My Darling" :P

 • Postime: 2647
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#13 ne: 02-07-2008, 11:43:09
aaha  e  fort qenkaj kjo tema,,,vetm se nga kerkesat e shumta qe po shihein po deshka me e be me rezervime per nje nate,,po e rezervoj une per me vone,,,eej

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#14 ne: 02-07-2008, 11:44:30
Mirë, te shohim çfarë do vere ai ne mbrëmje... shpresoj jo "Die, Die My Darling" :P
LOL,,jo mer ishalla ate e di ai,,, :D

 • Postime: 4258
Charlie
#15 ne: 02-07-2008, 11:50:50
Mirë, te shohim çfarë do vere ai ne mbrëmje... shpresoj jo "Die, Die My Darling" :P


Oree dreq ate une nuk ua them goca asnjeher do te jete nje mbrejme e paharruar sontee edhe nese nuk vjen dreamm do ti marr trendafilin afer aty :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#16 ne: 02-07-2008, 16:41:08
Si prag mbremje qe eshte, duhet nje kenge e tille :D

KING AFRICA - LA BOMBA

 • Postime: 4258
Charlie
#17 ne: 02-07-2008, 20:55:36
Hajdee praa gocaa dhe kush do tjeter :D sonte eshte nata ime dhe dote kercejm deri ne maksimum ....:D sa per fillim si per nzemjee merreni kete :D

from Tiestoo - Beautiful Things

 • Postime: 4258
Charlie
#18 ne: 02-07-2008, 20:59:13
Ja dhe nje tjeter ...


Love comes again

 • Postime: 4258
Charlie
#19 ne: 02-07-2008, 21:08:07
Edhe nje tjeter edhe me te mire tani me ritem me te lart :D


Adagio for Strings


 • Postime: 4258
Charlie
#20 ne: 02-07-2008, 23:30:35
Kete kenge ja kushtoj Trendafiles time te bukur  :perqafim


 • Postime: 4258
Charlie
#21 ne: 02-07-2008, 23:33:32
Edhe kete gjithashtu only for u babyy


 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#22 ne: 02-07-2008, 23:48:30
WWWWWWWOOOOOOWWWWWW W,,,,,Thanx babyyy :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#23 ne: 06-07-2008, 16:04:58
LARGOJUNI ICIK JU DJ-T E HUAJ LEJANI RRALLEN GAXHIJES TASHTI...SE DO JET NJE NOT E PAPAME ENE ME MUZIKE TE PAPAME........


kjo nata ime do jet e veçantë se do jet me kong gabelsh......
maroj për këto.... ju gjith me kong te huja....lol

opaaaaaaa ssssssssssss Muharremooo jashaaaaaaa jashaaaaaaaa

po e filloj me një nga këngët tmia te preferume


 • Postime: 4258
Charlie
#24 ne: 06-07-2008, 16:08:52
Hahahahha shum kenge e fort eshte kjoo hajdeee jashaaaaa praaa :D