×

A night with.....

· 172 · 4791

A night with.....

· 172 · 4791

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#100 ne: 15-09-2010, 01:45:46
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#101 ne: 15-09-2010, 01:48:13
Warren G "What's Love Got To Do With It"
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#102 ne: 15-09-2010, 01:50:11
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#103 ne: 15-09-2010, 01:52:11
Coolio - Gangster's Paradise (Official HQ)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#104 ne: 15-09-2010, 01:56:52
P. Diddy ft. Usher & Loon-I Need A Girl HQ
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#105 ne: 15-09-2010, 01:58:16
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#107 ne: 15-09-2010, 02:03:42
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#108 ne: 15-09-2010, 02:07:08
Sec me jep nje ndjenje te cuditshem teksa degjoj e shoh keto kenget e fundit te '90 :)

Ja Rule - Wonderful ft. R. Kelly, Ashanti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#109 ne: 15-09-2010, 02:08:29
R. Kelly & Jay Z "Fiesta "
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#110 ne: 15-09-2010, 02:12:44
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#111 ne: 16-09-2010, 00:06:45
What about this?  :) :)

Flo Rida - Club Can't Handle Me ft. David Guetta [Official Music Video] - Step Up 3D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#112 ne: 16-09-2010, 00:12:15
Guetta is cool.. :D

E ky mos vdekt kurre.. :d

50 Cent - Candy Shop ft. Olivia
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#113 ne: 24-09-2010, 10:05:55
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#114 ne: 25-09-2010, 22:35:00
Taio Cruz - Dynamite (Int'l Version)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
Boreas
#115 ne: 25-09-2010, 22:38:12
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#116 ne: 05-10-2010, 23:12:04
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#118 ne: 31-10-2010, 23:55:38
Hey party people :D

Chaka Khan - Aint Nobody
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#119 ne: 31-10-2010, 23:57:36
Pointer Sisters - I'm So Excited

Pointer Sisters - I'm So Excited
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#120 ne: 31-10-2010, 23:59:09
Chaka Khan - Aint Nobody

e bukur kjo ... shume kohe pa e degjuar
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#121 ne: 01-11-2010, 00:02:03
Jermaine Jackson & Pia Zadora - When The Rain Begins to Fall

Jermaine Jackson & Pia Zadora - When The Rain Begins to Fall
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#122 ne: 01-11-2010, 00:05:41
Citoje
e bukur kjo ... shume kohe pa e degjuar
Me vjen mire qe e pelqen. Sonte eshte nata e udhetimit ne vitet '80

Dhe s'ka si te mungoje dhe superhiti i viteve '80 por dhe i te gjitha koherave.

Michael Jackson - Thriller

Michael Jackson - Thriller (video)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#123 ne: 01-11-2010, 00:07:32
Me vjen mire qe e pelqen. Sonte eshte nata e udhetimit ne vitet '80

Dhe s'ka si te mungoje dhe superhiti i viteve '80 por dhe i te gjitha koherave.

Michael Jackson - Thriller

Michael Jackson - Thriller (video)

e more vesh qe kjo kishte dale kenga me e pershtatshme per halloween-in
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#124 ne: 01-11-2010, 00:08:56
Jermaine Jackson & Pia Zadora - When The Rain Begins to Fall

Jermaine Jackson & Pia Zadora - When The Rain Begins to Fall

dhe kjo fantastike MAX ... me le pa gjume me keq hahaa
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super