×

Agjensi Udhetimesh "ZeriYt"

Agjensi Udhetimesh "ZeriYt"

· 153 · 12363
mishel
#100 ne: 16-01-2008, 11:25:25
justifiko veten. hajt se nderroj mbajtesin une...dhe te shohim i kujt o faji! LOL

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#101 ne: 16-01-2008, 11:33:01
o rrofsh qenke duke me mbajtur mua ne kurriz,ohhh cfar gruaje kom,herkule eshte.loooooooool
mishel
#102 ne: 16-01-2008, 12:03:21
kur bo dhe ti naivin mo! hahahahaha
guest8255
#103 ne: 26-01-2008, 20:09:38
Me ka shkuar mendja te iki ne Miami,a ka ndonje qe te me shoqeroje se dy bileta do jene me oferte besoj  :D :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#104 ne: 11-02-2008, 17:06:17
ndonje bilet me cmim te ulet per ne greqi please a me gjeni?

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#105 ne: 11-02-2008, 17:49:48
Më ka shkuar mendja te iki ne Miami,a ka ndonjë qe te me shoqeroje se dy bileta do jenë me oferte besoj  :D :D

po qe falas gati :):)
guest8255
#106 ne: 11-02-2008, 21:41:06
po mo falas eshte,tani bej gati valixhen dhe fundjaven qe vjen do nisemi :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#107 ne: 12-02-2008, 19:07:02
ohoho sa mir me ne fund erdhen koh te mira dhe per mua hajde gati per nisje i more te gjtiha kremin , veshmbathje gjera te gjtiha ok sa mir te jesh afer teje :)
guest8255
#108 ne: 12-02-2008, 19:11:22
po patjeter qe i mora,gati jam dhe befshim nje udhetim te mbare dhe ja kalofshim sa me mire :)

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#109 ne: 12-02-2008, 19:13:30
ok udhetimi 32145 :)

HAJDE SHTRIOHU KE PREHERI IM NQS NDIHESH E LODHUR GJAT UDHETIMIT :)
guest8255
#110 ne: 12-02-2008, 19:18:15
ua sa i mire qe qenke ti :) shume flm.
tani po ngrihet avioni,kemi rruge te gjate.

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#111 ne: 12-02-2008, 19:20:37
ehe udhetim te mbar sa mir qe ndihme me ty tani sikur te udhetonim gjithmoine :)
guest8255
#112 ne: 12-02-2008, 19:26:36
eh mire do ishte po c'ti besh qe s'jane gjith udhetimet falas :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#113 ne: 12-02-2008, 19:30:06
ehh nga dashuria  e amdhe qe kam per ty do i paguj un :)
guest8255
#114 ne: 12-02-2008, 19:34:53
epo po qe keshtu atehere destinacioni i ardhshem:palma de majorca :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#115 ne: 12-02-2008, 20:00:00
e vendose dhe destinacionin ee hallal :)  :perqafim :perqafim merr dhe tangat me vet se heren e par me erdhe pa gje :):)

 • Postime: 1580
sorelina
#116 ne: 12-02-2008, 20:03:03
Nje bilete per ne Bangladesh du une :P :D
guest8255
#117 ne: 12-02-2008, 20:09:09
ore mistrec po te gjitha i nxore ti pupupupupupupu
sorelina oferta per ne Bangladesh eshte javen tjeter 400 $ :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#118 ne: 12-02-2008, 20:12:15
ndihem i vetmuar :(:(
guest8255
#119 ne: 12-02-2008, 20:17:05
pse ca pate?

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#120 ne: 12-02-2008, 20:19:00
se ti sme ktheve perjgigje tek tema pyetje pergjigje :(

 • Postime: 1580
sorelina
#121 ne: 12-02-2008, 20:29:23

sorelina oferta për ne Bangladesh është javen tjetër 400 $ :P


E dua kete jave une e mundesisht ma ulni pak cmimin :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#122 ne: 12-02-2008, 21:41:55
hajde udhtimet ne hapsire jane liru
guest21156
#123 ne: 12-02-2008, 21:43:19
mamaturi ne bungo 350$ nja javor

 • Postime: 1580
sorelina
#124 ne: 14-02-2008, 13:19:49
Agjensia eshte e mbyllme sot e ka pushim :D