×

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

· 369 · 13695

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

· 369 · 13695

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
ne: 02-11-2006, 20:52:28
Te dashur forumista ejani te bejm lojen e telefonit te prish

Historia vazhdon......

Ishte nje vajz tek pishinat dhe....

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#1 ne: 02-11-2006, 23:34:38
Po bente banjo djelli

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#2 ne: 03-11-2006, 07:41:03
dhe po e bente me dore qe te te thoshte....

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 03-11-2006, 09:47:01
Ej c'eshte ky peshk i ngordhur ne pishine?  :D  dhe pastaj u afrua.........

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#4 ne: 03-11-2006, 10:58:27
dhe pastaj u afrua dhe kur e nxori nga uji nuk ishte peshk por.......

 • Postime: 7273
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#5 ne: 03-11-2006, 11:37:11
Ishte Kronkondil  LOL e mori kronkondilin dhe e ..................

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#6 ne: 03-11-2006, 12:59:00
e mori kronkondilin dhe e futi ne govate per ta.........

 • Postime: 6680
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7 ne: 03-11-2006, 18:55:21
lare ate e per tu lare dhe vete qe te freskohet ....

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#8 ne: 03-11-2006, 18:57:56
se e kishte zene vapa shum kur pa qe...

 • Postime: 1580
sorelina
#9 ne: 03-11-2006, 19:04:33
krokodili e hapi gojen dhe e perpiu brenda te barku i tij i madh...... :D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#10 ne: 03-11-2006, 19:06:43
po aty brenda tek barku takoi nje djale dhe ai i tha..... :P

 • Postime: 4161
Charlie
#11 ne: 03-11-2006, 19:09:12
...hajdee  hajdee  edhe  ti  se  qenka  mire  ketu  por ai  i  tha ....

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#12 ne: 03-11-2006, 19:38:27
...e di cke ti na bej nje kafe te bejme pak muhabet por ajo i tha....
Capkenja
#13 ne: 03-11-2006, 20:11:14
ce ke ne terezi ti re ,ik beje vet se kam lyer thonjte me prishet manikyri !

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#14 ne: 03-11-2006, 21:23:25
...djali u cua nga krevati e kapi gocen dhe........
Capkenja
#15 ne: 03-11-2006, 23:08:11
E dashur ti fry une thonjeve qe te thahen me shpejt ata !

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#16 ne: 04-11-2006, 08:38:24
...dhe vajza qe mos e mundonte i tha....
mishel
#17 ne: 04-11-2006, 20:44:39
fryji fort ndryshe s'ka banje bashke/// ;)

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#18 ne: 05-11-2006, 08:58:44
...ai i tha po fryji vete sa ta.....

 • Postime: 1580
sorelina
#19 ne: 06-11-2006, 19:35:30
 :S vras pak kete peshkaqenin qe po afrohet :D....
Capkenja
#20 ne: 06-11-2006, 20:26:20
Po ca peshkaqeni ama ishte bretkose e ngordhur me duket.Nejse ajo beri sikur spa gje dhe hodhi syte nga dritarja.Papritur iu kujtua viti i kaluar !

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#21 ne: 19-11-2006, 02:51:41
Alo...ku je? Me ka marre shume malli...  :P

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#22 ne: 19-11-2006, 04:48:20
kush je ti mi .....goce ora 12 e nates ....ke kerkoni pse na shqeteson :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#23 ne: 19-11-2006, 21:42:26
me siguri jo ty  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#24 ne: 19-11-2006, 22:57:14
po as  mua mos me merr se te bera hatane :D