×

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

· 369 · 14073

 • Postime: 1580
sorelina
#100 ne: 15-12-2006, 22:20:17
pse mo ku ka balte ketu LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#101 ne: 15-12-2006, 23:17:01
pse pushoi shiu aty?LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#102 ne: 15-12-2006, 23:30:54
ska pas shi ketej :D

Alo ...Mirmbrema.
Elca eshte aty?ßß

 • Postime: 4261
Charlie
#103 ne: 15-12-2006, 23:35:23
Per momentin nuk mund te pergjigjet ne tel ..nese keni  porosi flisni  pas sinjalit me tingull ....piiiiip ..... :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#104 ne: 15-12-2006, 23:37:33
..E dashur Elca pse nuk erdhe sot ne shkolle mos ishe e semur ...:D

 • Postime: 12234
Lefter
#105 ne: 16-12-2006, 01:02:30
E dashura Gjevrija,sonte skam kohe per ty....Po mujte neser merre Master Cardin me vete takohemi... :D...Tnnnnnnnnnntttt tttt   tnnnnnnnnnntttttttt tt

 • Postime: 1580
sorelina
#106 ne: 16-12-2006, 17:20:28
I dashur Tomorr Master Kartin e mar po o bosh mrena :D :D :D
keshtu me tha xhevrija te thosha se asaj i eshte prish telefoni... :D :D :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#107 ne: 16-12-2006, 17:24:10
hajt ti pra me Master Kartin e Xhevrijes se se ka bosh karten ajo jo.sia len burri bosh karten asaj.LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#108 ne: 16-12-2006, 17:26:53
Alooooooooooooooooo ooo  xhevrija eshte pa burre eshte beqare :D :D
mos ja hapni nomin xhevrijes se e lote beqare :D :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#109 ne: 16-12-2006, 17:31:49
po mir moj po ngeli beqare ec se po e mor un per sevap.:D:D:D
po ti moj burbuqe ne tel je akoma?

 • Postime: 1580
sorelina
#110 ne: 16-12-2006, 23:08:23
   Alo aloooooooooooooooo  kush o burbuqa kojshija??????????LOL LOL LOL
ka shku me ble byrek te nje kjosk ktu afer LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#111 ne: 17-12-2006, 13:17:44
ok ...kur te kthehen i thua qe e kam kerkuar :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#112 ne: 17-12-2006, 17:02:07
beji te fala buqes pra.:D:D:D
dhe thuji mos haje byrek me fasule se si dihet se ca po ben nga mrapa.:D:D:D

 • Postime: 12234
Lefter
#113 ne: 17-12-2006, 20:05:42
Zrrrrrrrrrrrr....Zr rrrrrrrrrrrrrrr


Lefteri:Alo kush është?

Anonimja:Unë jam mor unë...

Lefteri:Kush je moj ti|?!

Anonimja:Ptuuuuuuuuuu mor edepsez,kaloje naten me mua ,pastaj dhe me vet se kush jam.... :D


tinnn tinn  tinnnnn...myllet biseda... :D

 • Postime: 1580
sorelina
#114 ne: 17-12-2006, 20:16:01
alooooooo  ptuuuu te martë dreqi linjat
oj kam dy ore e s'po mundem dot te lidhem me Groshen...LOL LOL LOL LOL

po e kesha dhe urgjent  :D :D :P

 • Postime: 12234
Lefter
#115 ne: 17-12-2006, 20:22:02
Po deshe merrem mua ne tel.... :D...Ja dhe numri 0900-900-900 ruf an... :D

 • Postime: 1580
sorelina
#116 ne: 17-12-2006, 20:41:23
Ja ich rufe dir an :D


Po ky thotë nr qe kerkoni nuk ekziston LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#117 ne: 17-12-2006, 20:54:03
Ihaaaaaaaaaa qenken perzi centralet  :D...Mundohu mundohu edhe pak se do te me marresh.... :D...

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#118 ne: 18-12-2006, 22:11:29
Ja ich rufe dir an :D


Po ky thotë nr qe kerkoni nuk ekziston LOL LOLwenn rufst du an ?  :D :D

 • Postime: 12234
Lefter
#119 ne: 18-12-2006, 23:20:00
Aloooooooooooooo... mos fol gjuhe qe smar vesh une se te editoj.... :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#120 ne: 18-12-2006, 23:23:18
haha sa i shkathet qe je more.

ke shumë te drejtë...
zbato ligjim :D


alo lefter  pipipipipipip

 • Postime: 12234
Lefter
#121 ne: 18-12-2006, 23:26:59
Zrrrrrrrrrrr.....zr rrrrrrrrrrrrr....zr rrrrrrrrrr Erlehte Aloooooo erlehteeeeeee... :D

Zbatoj ligjin me shkon koka..... :D


tinnn tinnn tinnn...u myll lidhjaaaaa.... :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#122 ne: 18-12-2006, 23:29:49
LOL LOL LOL 

kurre ne se je drejte ..
aloooooooooooooooo

 • Postime: 12234
Lefter
#123 ne: 18-12-2006, 23:35:56
Zrrrrrrrrrr zrrrrrrrrrrr... :D

Ste ze bese une joooooo.... LOL


Sadokudo je me imunitet, :P...nuk preki une ne tela te shtetit aloooooooooooo :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#124 ne: 19-12-2006, 22:36:11
LOL LOL 
alo alo e more rrogen moj tafane .D
Do vish ta pijme nje kafe :D

alo
 

Ngri ti zerin per ata qe nuk kane ze!

Nisur nga M A XRubrika Diskutime

Postimi i fundit 04-06-2020, 18:34:43
nga M A X
Cfare telefoni te blej?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 15:03:08
nga M A X
Si e rigjetet zerin?

Nisur nga Mishel...............Rubrika Diskutime

Postimi i fundit 11-06-2019, 15:05:59
nga Charlie
Tri incizime 100-vjeçare me zërin e Aleksandër Moisiut

Nisur nga dreammRubrika Kultura

Postimi i fundit 30-10-2013, 09:21:14
nga Izabela m
Samsung Galaxy S II, telefoni më i mirë i vitit

Nisur nga M A XRubrika Mobile | Apps

Postimi i fundit 12-10-2011, 16:53:03
nga M A X