×

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

· 369 · 14078

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#25 ne: 20-11-2006, 01:39:04
po as  mua mos më merr se te bëra hatane :D
zemer ti je apo te eshte ngjirur zeri? :D LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#26 ne: 20-11-2006, 01:51:14
Te keqen une ty... Une jam une, po kush tjeter do jete e dashura ime? :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#27 ne: 29-11-2006, 02:04:33
Ik se nuk je ti LOL e paska ngrene kesulkuqja ujkun :D LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#28 ne: 29-11-2006, 02:06:30
Ujkun???Cilen pjesë? :D

Edhe mylle menjihere ate telefon se ende sje zgjat te e kapesh... :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#29 ne: 29-11-2006, 02:16:50
Nuk e mbyll jo derisa ta nxjerre kesulkuqja ujkun :D

 • Postime: 12234
Lefter
#30 ne: 29-11-2006, 02:25:00
Ujku del kur duhet jo vend e pa vend.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#31 ne: 29-11-2006, 02:44:01

  piiiiiip....momenta lisht nuk gjendem prane telefonit....lini nje mesazh dhe do mundohem tua kthej telefonaten seshpejti.....

- Alo Lisa jam Geni.......

- He mer zybe e hongre sikur ishte sekretaria....ik ere pallosh

:D :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#32 ne: 29-11-2006, 02:48:04
"alo alo alo ty te degjojaaaaaa.. dhe zerin tend te ngrohte une prane e dooojaaa" :D LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#33 ne: 29-11-2006, 02:58:04
Aloooo aloooo Lisaaaaaaaa..Uhaaaa pasna gabu une tuj mendu se eshte nje nga ato linjat qe mund ta flas shlire.,... :D..

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#34 ne: 29-11-2006, 20:59:13
  piiiiiip....momenta lisht nuk gjendem pranë telefonit....lini një mesazh dhe do mundohem tua kthej telefonaten seshpejti.....

- Alo Lisa jam Geni.......

- He more zybe e hongre sikur ishte sekretaria....ik ere pallosh

:D :D :D

LOL

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#35 ne: 30-11-2006, 03:45:22
Aloooo aloooo Lisaaaaaaaa..Uhaaaa pasna gabu unë tuj mendu se është një nga ato linjat qe mund ta flas shlire.,... :D..


si me e ngatarroke ti numri im fillo me 001 jo me 1 900  :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#36 ne: 05-12-2006, 21:14:21
alo Lisa vogel, hemi ti ngrije ate tel    uffffffffffffffffff fff 
Kjo me xhane do kete shkuar ne supermarket e ja ka fut nje dore muhabet me shiteset :D

 • Postime: 12234
Lefter
#37 ne: 05-12-2006, 22:08:46
Alooooooooooo..Erle hte,gabove Lisa ka muhabet me ate kasapin aty.... :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#38 ne: 07-12-2006, 14:51:41
Alo,ti je o qelbesire :D ik se me ke bere me dhimbje koke LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#39 ne: 07-12-2006, 17:04:47
*ring* *ring* *ring* alo zemra te lutem ngrije telefonin *ring* *ring* *ring*

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#40 ne: 07-12-2006, 17:21:56
abonenti qe ju kerkoni ka shkuar te kryeje nevoja personale. :D :P Ju lutem lini mesazhin tuaj tek sekretaria telefonike pas sinjalit akustik.     peeeeeeerrrrrrrcccc ccc :D :P :P

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#41 ne: 07-12-2006, 18:06:13
personi qe ju kerkoni per momentin eshte duke bere shuren.
ju lutem leni mesazh pas sinjalit....
"oh"oh"oh"................... ................... ...............

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#42 ne: 07-12-2006, 18:45:53
Ajo "oh oh oh" -ja per cfare eshte? :D • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#43 ne: 07-12-2006, 18:50:36
per te eksituar telefonuesin. :D :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#44 ne: 07-12-2006, 19:22:27
Une per vete mire jam deri tani! :D :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#45 ne: 07-12-2006, 20:05:46
po akoma ske mor ne tel. pranaj. :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#46 ne: 07-12-2006, 20:28:34
Alo Malasi, a me degjon...
Zana ti je..Deda jam LOL LOl

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#47 ne: 07-12-2006, 20:29:56
o kush osht bre se nuk osht ka nihet mir??? :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#48 ne: 07-12-2006, 20:42:20
jam une Deda :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#49 ne: 07-12-2006, 20:43:18
ou, po ku je mi deda... a je mire ti? :D
 

Ngri ti zerin per ata qe nuk kane ze!

Nisur nga M A XRubrika Diskutime

Postimi i fundit 04-06-2020, 18:34:43
nga M A X
Cfare telefoni te blej?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 15:03:08
nga M A X
Si e rigjetet zerin?

Nisur nga Mishel...............Rubrika Diskutime

Postimi i fundit 11-06-2019, 15:05:59
nga Charlie
Tri incizime 100-vjeçare me zërin e Aleksandër Moisiut

Nisur nga dreammRubrika Kultura

Postimi i fundit 30-10-2013, 09:21:14
nga Izabela m
Samsung Galaxy S II, telefoni më i mirë i vitit

Nisur nga M A XRubrika Mobile | Apps

Postimi i fundit 12-10-2011, 16:53:03
nga M A X