×

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

· 369 · 13683

Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?

· 369 · 13683

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#75 ne: 15-12-2006, 21:26:02
Alo, alo, o Tili. Kur do e bejne Miron synet ore, se me ka marr malli per nji cik aheng????? :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#76 ne: 15-12-2006, 21:27:51
po e kane bere nje here ate re.
po lene mos e hap me kte teme se kur kujton synetin ai i vjen per te qare.:D:D:D:D:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#77 ne: 15-12-2006, 21:28:24
Aloooo Bekim ...nje ftese mu per ne dasem ... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#78 ne: 15-12-2006, 21:30:26
Aloooo Sorelina, helbete mos e do ftesen VIP??? :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#79 ne: 15-12-2006, 21:32:06
jepi nje ftese si pastruse re:D:D:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#80 ne: 15-12-2006, 21:32:44
Jo ore jo se kam problem per ate pune.. viplleqet si kam qef te thjesht si per popull :D

dhe dorazi se kam problem jo LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#81 ne: 15-12-2006, 21:33:46
jepi një ftese si pastruse re:D:D:D

Po mire per shoqerine dhe pastruse e bejme :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#82 ne: 15-12-2006, 21:35:36
Hallall ta boft Zoti. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#83 ne: 15-12-2006, 21:37:19
tani ti po thu qe gjasme per te dhene ftesen duhet me te mar ne tel. dhe te ftoje per kafe?
po mir re bekimo.kerkoji nr e telefonit.çoji nji mp.:D:D:D:D:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#84 ne: 15-12-2006, 21:38:29
EEEEEEEEEEEEEEEEee    rrofshi rrofshi :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#85 ne: 15-12-2006, 21:39:37
Ti Nertilo, mund te thuash vetem "Pune e mbare", e jo te fusesh hundet ne punet e dunjase. :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#86 ne: 15-12-2006, 21:39:40
tani ti po thu qe gjasme për te dhënë ftesen duhet me te mar ne tel. dhe te ftoje për kafe?
po mir re bekimo.kerkoji nr e telefonit.çoji nji mp.:D:D:D:D:D


Flm se du ftesen fare :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#87 ne: 15-12-2006, 21:41:42
Epo mire, nje me pak atehere. :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#88 ne: 15-12-2006, 21:43:52
Mire mo mire ju te kenaqeni .... :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#89 ne: 15-12-2006, 21:47:38
Te pakten, sa dergo ate shqiponjen e buzeve, qe te mos ndiejme mungesen tate. :D LOL LOL

Ose, bjere bashke me buzet, po s'tu prish qejfi. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#90 ne: 15-12-2006, 21:48:48
po kenaqesia duhet te jet e perbashket mi zogu jo e njeanshme:D:D:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#91 ne: 15-12-2006, 21:53:23
Po ku po pyesni me per te tjeret ju shyqyr thoni nje me pak :D :D


Sa per shqiponjen sndahet nga mua ajo LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#92 ne: 15-12-2006, 21:55:12
Ti thua ashtu, qe te te lusim te vish. Po naaaaaaaa ta besh sqepin, nuk vjen dot. :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#93 ne: 15-12-2006, 22:02:52
po mir re.hajt se po e marim shqiponjen bashk me ty.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#94 ne: 15-12-2006, 22:03:15
Jo ore jo sme pelqejne lutjet mua :D

Po mos u shqetesoni per ftesen se vij edhe pa ftu une LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#95 ne: 15-12-2006, 22:07:13
po spo te lutet njeri re.pse i keqkupton gjerat.:D:D:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#96 ne: 15-12-2006, 22:09:21
E bera paraprite ore :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#97 ne: 15-12-2006, 22:12:21
bravo bravo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#98 ne: 15-12-2006, 22:14:32
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#99 ne: 15-12-2006, 22:18:06
veç mos haro se kujt i thuhet bravo LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super