×

Burgu..."Zeri Yt"...:P

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7821

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
ne: 27-09-2009, 13:42:04
Hajde flisni per cfare iu kane denuar... :P


Dhe ju te aferm ke person doni te takoni ne burg... :D


Une jam Drejtoresha e burgut... :D

 • Postime: 12234
Lefter
#1 ne: 27-09-2009, 15:43:17
Per mashtrim,vjedhje e rende dhe keqperdorim te pozites... :D :D

Mundesisht mua ne rajonin e femrave me lini se ketej nga mashkujt nuk shtyhet dot... :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#2 ne: 27-09-2009, 15:59:06
ty Lefto do te leme vetem me drejtoreshen LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#3 ne: 27-09-2009, 16:03:57
Lefto po te bejm gardian ne rajonin e femrave,, :D,,kujdes ne qmime per lirim nga burgu,, :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#4 ne: 27-09-2009, 16:30:50
Hajde flisni per cfare iu kane denuar... :P


Dhe ju te aferm ke person doni te takoni ne burg... :D


Une jam Drejtoresha e burgut... :D
Miss ec te qelia ime se do te ta them vetem ty ne vesh se per cfare. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#5 ne: 27-09-2009, 20:26:26
Lefto meqe te kam fiksim te kam dhene qeline me pamje nga zyra ime...LOL

Titi Drejtoresha jam une e di une ku e çoj... :P

Oqean leri llafet po thuaj per çfare te futen brenda..LOL  

Tipi Perveç akuzes "Mashtrim me dashje" boll se te shtova edhhe nje akuze per "Ngacmime me dashje"...LOL LOL  

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#6 ne: 28-09-2009, 09:37:05
Miss, une i marr ne pytje te burgosurit :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#7 ne: 28-09-2009, 09:48:16
po gardiania qe torturo kush eshte mi?  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#8 ne: 28-09-2009, 09:50:15
po gardiania qe torturo kush eshte mi?  :D

Ja kam harru emrin.........me duket me C fillon :P  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#9 ne: 28-09-2009, 09:51:08
Ja kam harru emrin.........me duket me C fillon :P  :D

kush esht kjo me C moj  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#10 ne: 28-09-2009, 09:52:16
M'ka kap skleroza mu moj :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#11 ne: 28-09-2009, 09:53:58
M'ka kap skleroza mu moj :P

sa keq qe qenka zene ky vendi i punes ... doja une te aplikoja per ate vend  :P LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#12 ne: 28-09-2009, 09:56:20
Po he moj, se gardiane duhen me shumice LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#13 ne: 28-09-2009, 09:57:51
po hyj andej nga darka te kjo teme se jam sunrioze tani gjasme jam ne orar zyrtar  :P hahahaa

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#14 ne: 28-09-2009, 10:06:27
Kenga ti meri ne pyetje se u ben edhe presion me kete rast LOL

Shejtanka ti torturoj se e ben mire kete pune  :P LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#15 ne: 28-09-2009, 10:15:14
Kenga ti meri ne pyetje se u ben edhe presion me kete rast LOL

Shejtanka ti torturoj se e ben mire kete pune  :P LOL

sa me pelqen ky profesion tamam ma ke gjet mo rrofsh  :P :perqafim

hahahaa sa po qesh

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#16 ne: 28-09-2009, 10:16:25
ahahahh Leri llafet po fillo me Lefton   aman mos ma turturo shume se e kam fiksim... LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#17 ne: 28-09-2009, 10:18:42
ahahahh Leri llafet po fillo me Lefton   aman mos ma turturo shume se e kam fiksim... LOL LOL

a ta torturoj nga darka se tani jam ne qejf per gjojna te tjera  :D ;) hahahaaa

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#18 ne: 28-09-2009, 10:19:53
Jo se nga darka e torturoj vete ahahhah  LOL LOL  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#19 ne: 28-09-2009, 12:37:36
Moj ti sadiste............ .po drejtoresha nuk merret me tortura moj , ncncncnncncnc :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#20 ne: 01-10-2009, 16:25:18
Moj ti sadiste............ .po drejtoresha nuk merret me tortura moj , ncncncnncncnc :P

Une sadiste  hmmmmm: :P

Po ti qe iu more shpirtin me ato pyetjet e tua?? :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#21 ne: 01-10-2009, 16:26:29
Une jam e detyrume, jo qe dua une ashtu :D.......ne kontrate te punes kerkohet ajo nga une :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#22 ne: 01-10-2009, 16:31:08
Me kontrate te burgut u takon pra te torturohen...se fundja ne burg jane..LOL  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#23 ne: 01-10-2009, 16:32:15
Por jo nga drejtoresha :D...Per cka jam une aty? Mos deshe me ma marre kafshaten e gojes? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#24 ne: 01-10-2009, 16:38:04
ahahahahah jo mi po tani dhe une drejtoreshe ne karrige vetem sikur nuk me rrihet i psikologjisim bashke LOL  :P e pastaj i kalojme nga Gardiania edhe ajo i ndreq pastaj mire LOL LOL
 

Si dhe pse lirohen nga burgu kapobandat e Shqiperise!

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 29-01-2020, 11:28:23
nga M A X
E kundërta e një fjale burgu

Nisur nga VargRubrika Letra

Postimi i fundit 22-06-2009, 18:19:21
nga Varg
Jemeni, "burgu" i femrave

Nisur nga BerniRubrika Gruaja dhe Familja në Islam

Postimi i fundit 25-12-2013, 18:03:53
nga ciarli
A kurti.. Kolume nga Burgu

Nisur nga arbiasRubrika Levizja "Vetevendosje"

Postimi i fundit 27-04-2007, 09:47:12
nga arbias