×

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7453

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7453

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#100 ne: 14-12-2009, 20:26:37
Urdhero te keqe...ti je ai qe je denuar per.... joooo nuk ka ankesa dhe tolerime per ju te pandehurit me kete kategori krimi... :P
Hajde rrasu brenda shpejt... LOL :P
  hajde ketu se nuk po flas per ankesa por per kerkesa :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#101 ne: 15-12-2009, 16:19:59
Kerkesa nuk ka ketu...akoma ske mare statusin e burgaxhiut pa rrezikshmeri shoqerore...LOL :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#102 ne: 15-12-2009, 16:20:54
haqjde me shtro pak se kam nevoje per ngrohtesi ne kete qeli boshe qe ka vetem kete krevatin dopio :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#103 ne: 15-12-2009, 16:23:26
Futi duart vetes qe te ngrohesh... LOL Dashke ngrohese ti... :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#104 ne: 15-12-2009, 16:25:27
hajde mos bej sikur sdo se per kete pune te kemi vene ne krye te burgut :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#105 ne: 15-12-2009, 16:30:40
Ik o dreq me paske vene per kete pune ti... :P mua me ka vene drejtori... LOL :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#106 ne: 16-08-2010, 22:41:53
Kemi hyrje te reja  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#107 ne: 16-08-2010, 22:43:54
Erlehta sa te mbaroj ky sezon plazhi....pritet zgjerim burgu... hmmmmm: :P


Te bejne qejf dhe nja 2 jave!  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#108 ne: 16-08-2010, 22:44:46
Erlehte shiqyr qe na kujtove,, se ne qe jemi ketu na u kane perkeqesu kushtet  :D  

a ka far amnistie bre,,??  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#109 ne: 16-08-2010, 22:46:10
LOL me vjen keq Oqeani LOl

Por ndoshta pas sezonit ua rregullon Missi kushtet  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#110 ne: 16-08-2010, 22:48:36
Oqean aq i rrezikshem paske qene sa nuk e paske fituar dot amnistine kete vere.... LOL


Kushtet iu ben Missi vetem burgosuni ju.... LOL  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#111 ne: 16-08-2010, 22:50:29
ahahh,, kam tendece perkqesimi te sjelljeve,, keshtu qe pergaditi disa ndeshkime te reja :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#112 ne: 16-08-2010, 22:51:53
Kemi futur metoden hekur per zv te shkopave te gomes, pa merak....  :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#113 ne: 16-08-2010, 22:55:59
ahahaha,, a keni edhe ndonje palan rezerv, se ky mund tju del i deshtuar,,  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#114 ne: 16-08-2010, 22:58:39
Jemi te furnizuar mire, kemi marre skelat e nje firme ndertimi LOL  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#115 ne: 16-08-2010, 23:07:53
ahahahhahah,,, po ju sygjeroj pra edhe nje kontrat me varrmihsa,, se ju duhetn,, :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#116 ne: 03-11-2010, 14:13:04
Miss...te jane arratisur te burgosurit me duket. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#117 ne: 03-11-2010, 15:19:39
Ejjjj, keni ndërmend të më nxirrni nga dhoma e izolimit apo harruat fare? Kam një vit e ca këtu...  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#118 ne: 03-11-2010, 15:26:14
prandaj thashe une ku u zhduk Syrgjo :P

LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#119 ne: 03-11-2010, 15:32:13
prandaj thashe une ku u zhduk Syrgjo :P

Kur të shihemi te kafja e burgut do të të bëj pistil unë ty, me kamxhik e me nallane e me çfarë të kesh :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#120 ne: 03-11-2010, 15:34:03
qyqja une thashe se te kishte marre malli per mua e do me puthje ti me te rrafme hahahaa me trembe LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#121 ne: 03-11-2010, 16:03:32
qyqja une thashe se te kishte marre malli per mua e do me puthje ti me te rrafme hahahaa me trembe LOL

Pathjet t'i jap pastaj, po të nxjerr dufin njëherë, se atë pilafin me grosh ma sillje pa grosh te dera e dhomës LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#122 ne: 03-11-2010, 17:09:43
Kur të shihemi te kafja e burgut do të të bëj pistil unë ty, me kamxhik e me nallane e me çfarë të kesh :P
Plasen cokollatat edhe ketej :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#123 ne: 03-11-2010, 20:31:43
Plasen cokollatat edhe ketej :D :D :D

mos hap parrulla armike ti se po me kap ndonje plumb qorr gjekundi :P LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#124 ne: 03-11-2010, 21:23:24
Plasen cokollatat edhe ketej :D

Ku ka çokollata në burg ore, e shumta një stekë me cigare, dy pare muhabet dhe një libër shahu! :D LOL

Dhe mos i nxirr nam të keq gardianes sonë se e shkarkon drejtoresha në vend! :P Pak probleme kemi këtu, edhe çokollata kontrabandë na duhen! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super