×

Burgu..."Zeri Yt"...:P

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7823

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#125 ne: 03-11-2010, 21:25:20
Ka me vende  :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#126 ne: 03-11-2010, 21:30:21
Kur u zgjova ne mengjes, hap syt shof nje ere te qudishme, dhe hap syt rrotull sic isha shtrir dhe e ndjej veten ne burg lol...
Pyes komshiun , po une si perfundova ketu?tha te zen duke fjetur ne rruge dhe te sollen ketu, pasi eshte i vetmi hotel ne bote, ku han, pin, flen dhe nuk pagon gje!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#127 ne: 03-11-2010, 22:50:06
epo ti flasesh te burgosurit e te te beje sikur ste njef vetem ketu kam pa  :P LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#128 ne: 03-11-2010, 22:56:34
ahahah,,

S'ka kushte ne burg me, ka mungese gardianesh koheve te fundit  :D :P

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#129 ne: 03-11-2010, 23:03:54
epo ti flasesh te burgosurit e te te beje sikur ste njef vetem ketu kam pa  :P LOL
Kështu ndodh kur ke 1 vit e ca në izolim, të faniten ëndrra pa hënë dhe nuk sheh nga sytë :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#130 ne: 03-11-2010, 23:19:43
Oqeani, te mbeshtes mendimin!

Gojat e forumit, pse sbeheni ju Gardiane :P ndoshta kalojn ditet me shpejt  hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#131 ne: 04-11-2010, 17:19:14
Burgaxhinjet e mi te vegjel....kane ardh furnizime per ju, te tipit....cigare, çokollata, banane, molla....etj etj LOL  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#132 ne: 04-11-2010, 17:20:33
hahhahaha sa drejtoreshe e mire je ti moj :P
Miss :P :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#133 ne: 04-11-2010, 17:24:34
Dreamm keto furnizime i perfitojne keto qe jane denuar me burgim te perjetshem, hajt mo t'jua bejme qejfin, jo se jam e mire une  LOL

 :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#134 ne: 04-11-2010, 17:27:03
Kur  e kane radhen Trouble dhe Chorri te dalin ne gjyq se dua te jem ne salle  :D :P :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#135 ne: 04-11-2010, 17:30:34
Ahaa ata te dy e kane mbaruar gjyqin edhe e kane marre denim te formes se prere ....skane me mundesi...por mund te vish ti takosh  :D :D

Tipi ka gjyqin neser, deshiron te marresh pjese Dreamm?  :D :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#136 ne: 04-11-2010, 17:36:38
du shejtanen avokate. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#137 ne: 04-11-2010, 17:40:20
Ti Tipi do te denohesh perjete apo si e ke hallin? LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#138 ne: 04-11-2010, 17:44:32
Po te te kem edhe ty ne qeli ja bej hallall. :D :D :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#139 ne: 04-11-2010, 17:51:31
Une jam drejtoreshe ore ti, nje shkalle me lart! LOL  :P

Mgjth do te te kem nen kujdes!  :P :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#140 ne: 04-11-2010, 17:54:18
epo njehere rri lart e njehere poshte, kur te kesh nge edhe anash mjafton ta kem denimin me te kendshem. :P :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#141 ne: 04-11-2010, 18:06:45
Te kendshem do ta kesh te kendshem .... vetem derzoja veten burgut ti! :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#142 ne: 05-11-2010, 08:44:50
per dy ore te dorezohem me shume behet i padurueshem burgu.  :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#143 ne: 05-11-2010, 10:14:31
du shejtanen avokate. :D

Hajd mblidh plackat dil sje me i denuar ... korruptova drejtoreshen :P LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#144 ne: 05-11-2010, 12:47:21
Hajd mblidh plackat dil sje me i denuar ... korruptova drejtoreshen :P LOL
Ate e korruptova vete une, po ti si duket ke korruptu ministrin qe me nxorre me shpejt sec deshte Miss-i :D :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#145 ne: 05-11-2010, 12:50:02
epo shfrytezova pak postin e krieministres skam cboj te kam shok per koke :D

LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#146 ne: 05-11-2010, 16:00:31
Hajd mblidh plackat dil sje me i denuar ... korruptova drejtoreshen :P LOL
Ke drejtoreshe?  :D

Steriotip, e hengre burgun ti ...  :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#147 ne: 05-11-2010, 16:04:30
une brenda isha, ti ishe ajo qe e hengre. :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#148 ne: 05-11-2010, 16:07:06
Une jam drejtoreshaaaaaaaa ...... se ha kollaj hahahah LOL :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#149 ne: 05-11-2010, 16:13:40
;) mos i thuj njeriu... ;)
 

Si dhe pse lirohen nga burgu kapobandat e Shqiperise!

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 29-01-2020, 11:28:23
nga M A X
E kundërta e një fjale burgu

Nisur nga VargRubrika Letra

Postimi i fundit 22-06-2009, 18:19:21
nga Varg
Jemeni, "burgu" i femrave

Nisur nga BerniRubrika Gruaja dhe Familja në Islam

Postimi i fundit 25-12-2013, 18:03:53
nga ciarli
A kurti.. Kolume nga Burgu

Nisur nga arbiasRubrika Levizja "Vetevendosje"

Postimi i fundit 27-04-2007, 09:47:12
nga arbias